خبر

 • تک بورد - رئیس میکرون با تشدید کمبود

  رئیس میکرون با تشدید کمبود "شدید" DRAM ، نسبت به افزایش قیمت هشدار داد
  22 روز و 1 ساعت قبل

  ما به عنوان گیمرهای رایانه شخصی ، وضعیت غم انگیز بازار کارت گرافیک را می دانیم ، اما سازندگان حافظه DRAM نیز با مشکل روبرو هستند. مدیر عامل شرکت میکرون هشدار داده است که "کمبود شدید" عرضه در طول سال بدتر خواهد شد و در نتیجه قیمت ها افزایش می یابد.

  همانطور که توسط The Register گزارش شده است ، رئیس میکرون ، سانجی مهروترا طی یک کنفرانس درآمد به سرمایه گذاران گفت: "در نتیجه تقاضای زیاد و عرضه محدود ، بازار DRAM در حال حاضر با کمبود شدید عرضه روبرو است ، که باعث می شود قیمت DRAM کاهش یابد. به سرعت افزایش می یابد. ما شاهد افزایش بازار DRAM در طول سال هستیم. " برای پر کردن تمام سفارشات. کالاها ، اما [فقط] فقط کالای تمام شده ای نیست که برای تأمین تقاضای مشتری باید مرحله سازی کنیم. "" زیسنر اضافه کرد.

   https://techbord.com رئیس میکرون نسبت به افزایش قیمت هشدار می دهد زیرا

  سهم درآمد تولیدکنندگان DRAM در سراسر جهان. اعتبار: statista

  وخیم ترین وضعیت خشکسالی تایوان در 56 سال گذشته ، وخیم تر شدن یک وضعیت در حال حاضر دشوار است. این کشور قبلاً گفته بود كه صنعت نیمه هادی آن آب کافی دارد تا ماه مه دوام بیاورد ، اما اخیراً محدودیت های بیشتری در مورد آب از جمله در دو پارک صنعتی ایجاد کرده است. در حالی که تولید میکرون هنوز تحت تأثیر قرار نگرفته است ، شرکت مجبور شده است آب را از منابع مختلف تهیه کند - این در حال حاضر آب را از طریق مسیرها وارد می کند - و تلاش های حفاظتی را افزایش دهد. مهروترا این وضعیت را "وضعیت در حال توسعه" می داند و حاکی از آن است که شرایط ممکن است قبل از بهتر شدن بدتر شوند.

  با کارت های گرافیک ، حافظه و تقریباً هر سخت افزار دیگر با کمبود و گران تر از حد معمول ، واقعاً بدترین زمان ساخت رایانه شخصی است. شما همیشه می توانید یک مدل از پیش ساخته شده خریداری کنید ، اما حتی برخی از آنها بدون GPU حمل می شوند.

خبرهای دیگر از صنعتی