techbord.com رأی دهندگان در کالیفرنیا با تصویب پیشنهاد 22 ، از بین بردن حمایت های کارمندان برای رانندگان Uber و Lyft است

کالیفرنیا در سال 2020 یک میدان نبرد واقعی برای شرکت های اشتراک کننده اسب بوده است. این ایالت اخیراً قانون "AB5" را تصویب کرده است که رانندگان Uber و Lyft را به زور به عنوان کارمندان طبقه بندی می کند ، بنابراین شرکت ها را ملزم می کند پول اضافی را برای مزایا و سیاست های حداقل دستمزد جمع کنند. با این حال ، امروز ، شرکت ها پیروزی بزرگی را در قالب پروپوزال 22 به دست آوردند: معیاری که با اکثریت آرا به ن

"میلیون ها " رأی دهنده به رای 22 ، با 58 درصد رأی موافق ، و 42 درصد رأی مخالف رأی دادند. Prop 22 ، به دلیل ناآگاهانه ، به شرکت های اشتراک کننده اجازه می دهد تا قانون قبلی AB5 کالیفرنیا را کاملاً دور بزنند ، در حالی که در عوض به رانندگان امکان دسترسی به انگشت شماری از مزایای کارمندان را می دهد.

این مزایا شامل دسترسی به یارانه های مراقبت های بهداشتی و "تضمین حداقل درآمد" رای دهندگان در کالیفرنیا صحبت کرده اند - با اکثریت قریب به اتفاق. البته ، Uber و دیگر شرکت های اشتراک کننده اشتراک آن به راحتی به این پیروزی نرسیدند. آنها چندین استراتژی مبارزاتی هوشمندانه را به کار گرفتند ، برخی از آنها مخالفان خود را مورد انتقاد قرار دادند.

https://techbord.com California رأی دهندگان با تصویب پیشنهاد 22 ، از بین بردن حمایت از کارمندان درایورهای Uber و Lyft

به عنوان مثال ، در ماه اکتبر ، یک دادخواست محاکمه طبقاتی ، Uber را به" تحمیل "رانندگان خود در حمایت از Prop 22 با نمایش پیام های هشدار دهنده این پیام ها دارای عناوینی مانند "Prop 22 باعث نجات جان انسانها می شود" و غالباً عواقب منفی را که ممکن است در صورت مجاز بودن قوانین قبلی AB5 به همین روال رخ دهد ، توصیف کردند.

در اواخر همان ماه ، قاضی ریاست دادخواست ، استیضاح دستورالعمل شاکیان را رد کرد و خاطرنشان کرد که مجبور کردن Uber به توقف ارسال این پیام ها "آزادی بیان" شرکت را نقض می کند.

افراد مخالف Prop 22 - بیشتر سازمان های کارگری و رانندگان - قصد دارند به مبارزه برای طبقه بندی کارمندان ادامه دهند ، اما مشخص نیست که آنها برای انجام این کار چه روش هایی را در پیش می گیرند.

رأی دهندگان در کالیفرنیا با تصویب پیشنهاد 22 ، از بین بردن حمایت های کارمندان برای رانندگان Uber و Lyft است
industry/رأی-دهندگان-در-کالیفرنیا-با-تصویب-پیشنهاد-22-از-بین-بردن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.