خبر

 • تک بورد - دیزنی + در مدت کمی بیش از یک سال تقریباً 95 میلیون مشترک جمع کرده است

  دیزنی + در مدت کمی بیش از یک سال تقریباً 95 میلیون مشترک جمع کرده است
  1 روز و 4 ساعت قبل

  بیماری همه گیر در حال اجرا ضربه بزرگی به تجارت دیزنی در سه ماهه اخیر به ویژه بخش های پارک ها و کشتی های تفریحی آن وارد کرد. امتیاز پس انداز جریان بود ، جایی که عملکرد قوی در سراسر نمونه کارها به کاهش تأثیر کلی مالی ناشی از Covid-19 کمک کرد.

  دیزنی به سرعت به نیرویی تبدیل شد که در صنعت جریان سازی حساب می شود. علی رغم برخی خطاهای ورود به سیستم در روز راه اندازی که به دلیل تقاضای زیاد و هک نامطبوع حساب کاربری صورت گرفته است ، این امر عمدتا به بعد و برای رسانه ها و مجامع سرگرمی انجام شده است.

  دیزنی در آخرین گزارش درآمد خود نشان داد که از 2 ژانویه 2021 ، دیزنی + اکنون 94.9 میلیون مشترک پرداخت دارد. یک سال پیش ، این سرویس فقط 26.5 میلیون مشترک با هزینه پرداخت داشت.

  در حقیقت ، دیزنی در کل نمونه کارها از جریان جریانی ، رشد چشمگیری داشته است. ESPN + plus سه ماهه را با 12.1 میلیون مشترک به پایان رساند ، 83 درصد افزایش در مقایسه با 6.6 میلیون مشترک که در یک نقطه مشابه یک سال پیش داشت. در همین حال ، هولو با افزایش 30 درصدی تعداد مشترکان خود به 39.4 میلیون کاربر رسید.

  https://techbord.com Disney + تقریباً بیش از یک سال تقریباً 95 میلیون مشترک جمع کرده است

  با وجود برنده شدن جریان ، به دلیل ادامه همه گیر شدن بیماری و تأثیر آن بر پارک موضوعی و سفر دریایی شرکت ، این یک ربع سخت برای دیزنی بود. تجارت کشتی برای سه ماهه گذشته ، دیزنی 16.25 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که نسبت به سال گذشته نسبت به 20.88 میلیارد دلار 22 درصد کاهش داشته است. درآمد ناخوشایند هر سهم در مقایسه با 1.17 دلار در یک سال قبل ، فقط 0.02 دلار بود.

  با این وجود ، این بهتر از آنچه وال استریت انتظار داشت بود. تحلیلگران با Refinitiv پیش بینی درآمد 15.9 میلیارد دلاری و از دست دادن 0.41 دلار برای هر سهم را داشتند.

  کوشیرو کی ، جاناتان ویس

خبرهای دیگر از صنعتی