خبر

 • تک بورد - دیزنی + به زودی گران خواهد شد ، اما اکنون می توانید نرخ فعلی را قفل کنید

  دیزنی + به زودی گران خواهد شد ، اما اکنون می توانید نرخ فعلی را قفل کنید
  17 روز و 13 ساعت قبل

  نظر ویراستار: افزایش قیمت دیزنی برای این دوره مساوی است زیرا Netflix اواخر سال گذشته افزایش مشابهی را اعمال کرد. خبر خوب این است که فقط 1 دلار بیشتر در ماه است و با محتوای جدیدی که با سرعت ثابت در اینترنت قرار می گیرد ، هنوز ارزش زیادی وجود دارد.

  دیزنی در اواخر سال 2020 گفت که در مارس 2021 ، قیمت سرویس اشتراک + دیزنی خود را افزایش می دهد. بگذارید این یک یادآوری دوستانه باشد که افزایش قیمت اکنون بر عهده ما است.

  از 26 مارس ، یک اشتراک استاندارد دیزنی + 7.99 دلار در هر ماه یا 79.99 دلار برای یک سال کامل پرداخت می کند. این میزان ماهانه 1 دلار نسبت به نرخ فعلی 6.99 دلار و 10 دلار افزایش هزینه سالانه 69.99 دلار است.

  به همین ترتیب بسته Disney که شامل Disney + ، ESPN + و نسخه پشتیبانی شده از آگهی Hulu خواهد بود. از 12.99 دلار در ماه به 13.99 دلار در ماه می رسد. اگر بسته نرم افزاری دارای نسخه بدون آگهی Hulu را می خواهید ، آماده پرداخت 19.99 دلار در ماه باشید.

  https: / /techbord.com دیزنی + به زودی گران تر خواهد شد ، اما اکنون می توانید نرخ فعلی را قفل کنید

  باز هم ، همه این تغییرات از 26 مارس به اجرا در می آیند. خوشبختانه ، تعداد کمی وجود دارد اگر اکنون اقدام کنید ، می توانید مقداری پس انداز داشته باشید.

  در صورت لغو خدمات ، بهترین کار این است که قبل از افزایش قیمت عضویت سالانه خود را کنار بگذارید. این یک سال دیگر در نرخ پایین قفل خواهد شد. برای دیزنی + ، شلیک گلوله برای یک سال تمام در مقابل معادل پرداخت تقریباً 5.83 دلار در ماه است. اگر تا بعد از 26 ام صبر کنید ، ریاضیات هر ماه در حدود 6.67 دلار برای یک سال کامل یا 7.99 دلار اگر ماه به ماه بروید ، کار می کند.

  تصاویر با مجوز از JLStock ، Daniel Constante

خبرهای دیگر از صنعتی