خبر

 • تک بورد - دیزنی + با کاهش رشد انفجاری ، سه ماهه را با 103.6 میلیون مشترک به پایان می رساند

  دیزنی + با کاهش رشد انفجاری ، سه ماهه را با 103.6 میلیون مشترک به پایان می رساند
  30 روز و 15 ساعت قبل

  نتفلیکس و دیزنی + هر دو در سه ماهه اول سال 2021 رشد مشترکان را کند کردند ، بدون شک محصول جانبی افزایش غیرمنتظره اعضای جدید در سال گذشته در زمان ظهور Covid-19 بود. با به نظر رسیدن روند همه گیر جهانی ، کاملا منطقی است که رشد بر این اساس کاهش یابد.

  دیزنی سه ماهه اخیر خود را با 103.6 میلیون مشترک دیزنی + پرداخت شده به پایان رساند ، که در مقایسه با سه ماهه قبلی 8.7 میلیون مشتری افزایش داشته و نسبت به مدت مشابه سال گذشته فقط 33.5 میلیون مشترک بوده است. / p>

  علیرغم آنچه رشد محکم به نظر می رسد ، وال استریت انتظار بیشتری داشت. همانطور که ورایتی گزارش داد ، تحلیلگران به FactSet اعلام کردند که انتظار داشتند دیزنی + با حدود 109.3 میلیون مشترک به پایان برسد.

  افزایش اخیر $ 1 دیزنی برای سرویس پخش پرچمدار خود ، ممکن است عملکرد پلت فرم را تأیید کند. > https://techbord.com دیزنی + با 103.6 میلیون مشترک به دلیل کند شدن رشد انفجاری سه ماهه را به پایان می رساند

  سیستم عامل های جریان دیگر شرکت نیز رشد قابل توجهی را مدیریت کردند. ESPN + دوره منتهی به 3 آوریل را با 13.8 میلیون مشترک به پایان رساند ، در حالیکه این رقم در سال گذشته 7.9 میلیون نفر بود ، در حالی که Hulu به 41.6 میلیون مشترک رسید که برای 30 درصد رشد سالانه مناسب است. در میان مشترکان Hulu ، فقط 3.8 میلیون بسته زنده TV + SVOD را انتخاب کرده اند.

  در مقایسه ، Netflix سه ماهه اخیر خود را با 207.64 میلیون مشترک در سراسر جهان به پایان رساند. تعداد کل مشترکین دیزنی در هر سه سیستم عامل جریان آن بالغ بر 159 میلیون نفر است.

  اعتبار تصویر ایوان مارک ، دانیل کنستانت

خبرهای دیگر از صنعتی