خبر

 • تک بورد - دولت بایدن ، شرکت های خصوصی فناوری ، ابتکاراتی را برای افزایش امنیت سایبری ملی در پی حملات اخیر نشان می دهند

  دولت بایدن ، شرکت های خصوصی فناوری ، ابتکاراتی را برای افزایش امنیت سایبری ملی در پی حملات اخیر نشان می دهند
  20 روز و 19 ساعت قبل

  رئیس جمهور بایدن این هفته با بخش خصوصی و رهبران آموزشی ملاقات کرد تا در مورد فرصت های تقویت امنیت سایبری کشور در پی حملات سایبری بدی از جمله حمله باج افزار خط لوله استعمار و هک SolarWinds بحث و گفتگو کنند. با هر شانس ، تلاش های مجدد همچنین می تواند به پر کردن نزدیک به 500،000 مشاغل باز عمومی و خصوصی در زمینه امنیت سایبری کمک کند.

  همانطور که شایعه شده بود ، نمایندگان برخی از شرکت های برتر فناوری در کشور حضور داشتند و به نظر می رسد که این یک جلسه نسبتاً پربار بود.

  موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) با شرکای صنعتی از جمله گوگل ، مایکروسافت ، IBM ، Travelers و Coalition همکاری می کند تا چارچوبی جدید ایجاد کند که امنیت و یکپارچگی زنجیره تامین فناوری را بهبود بخشد. امیدوارم که کار آنها راهنمای نهادهای دولتی و خصوصی در مورد نحوه ارزیابی و ایجاد فناوری امن باشد.

  https://techbord.com بایدن ، شرکت های فناوری خصوصی ابتکاراتی را برای افزایش امنیت سایبری ملی در پی حملات اخیر فاش می کنند

  گوگل در نظر دارد در نیم دهه آینده 10 میلیارد دلار برای افزایش امنیت منبع باز سرمایه گذاری کند ، توسعه برنامه های اعتماد صفر و کمک به تامین امنیت زنجیره تامین نرم افزار. این غول جستجو همچنین به 100،000 آمریکایی کمک می کند تا گواهینامه فنی دریافت کنند که می تواند منجر به مشاغل با کیفیت بالا و رشد بالا شود. امنیت با طراحی ”و ارائه راه حل های امنیتی پیشرفته به مشتریان. غول فناوری مستقر در ردموند همچنین فوراً 150 میلیون دلار خدمات فنی برای کمک به دولت های محلی ، ایالتی و فدرال برای ارتقاء تدابیر امنیتی خود ، علاوه بر گسترش مشارکت با کالج های غیرانتفاعی و محلی برای آموزش امنیت سایبری ، ارائه می دهد.

  < در همین حال ، آمازون قول داد که آموزش آگاهی از امنیت مورد استفاده کارکنان خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد. علاوه بر این ، عنوان تجارت الکترونیک به دارندگان حساب خدمات وب آمازون یک دستگاه احراز هویت چند عاملی رایگان ارائه می دهد.

   https://techbord.com دولت بایدن ، شرکت های خصوصی فناوری ابتکارات خود را برای افزایش امنیت سایبری ملی در پی حملات اخیر فاش می کنند

  IBM قصد دارد 150000 نفر را در زمینه امنیت سایبری در سه سال آینده آموزش دهد به علاوه بر این ، این شرکت فناوری با بیش از 20 کالج و دانشگاه سیاهپوست همکاری خواهد کرد تا مراکز رهبری امنیت سایبری را ایجاد کند به امید افزایش نیروی کار متنوع تر. بهبود در سراسر زنجیره تامین فناوری برنامه شرکت شامل فشار برای تصویب گسترده احراز هویت چند عاملی و تقویت مناطق مانند رفع آسیب پذیری ، واکنش به حوادث ، ثبت رویدادها و آموزش های امنیتی است.

  تاب آوری ، ائتلاف ، Code.org ، Girls Who Code و دانشگاه تگزاس سیستم نیز متعهد به صنعت شد ، اما به منظور اختصار ، این جزئیات را در بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید برای هرکسی که می خواهد در مورد آنها بیشتر بیاموزد ، واگذار می کنیم.

  دولت بایدن همچنین به طور رسمی ابتکار امنیت سایبری سیستم های کنترل صنعتی را گسترش داد تا خطوط لوله گاز طبیعی را شامل شود. به گفته کاخ سفید ، این ابتکار در حال حاضر در بهبود امنیت سایبری بیش از 150 دستگاه برق در سراسر کشور که در مجموع به 90 میلیون آمریکایی خدمات رسانی می کنند ، موفق شده است.

  تصاویر از IBM ، Google

خبرهای دیگر از صنعتی