خبر

 • تک بورد - دولت بایدن برای رفع کمبود تراشه گام برمی دارد

  دولت بایدن برای رفع کمبود تراشه گام برمی دارد
  14 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ما قبلاً می دانیم که کمبود نیمه هادی بر صنایع مختلفی تأثیر دارد و انتظار می رود وضعیت بدتر شود. این مسئله به موضوعی تبدیل شده است که دولت بایدن در تلاش است تا مشکل را حل کند.

  دبیر مطبوعاتی کاخ سفید جن پسکی گفت که تیم بایدن "در حال شناسایی نقاط احتمالی احتمالی در زنجیره تامین است و به طور فعال در کنار ذینفعان اصلی صنعت و با شرکای تجاری ما برای انجام کارهای بیشتر کار می کند." بلومبرگ می نویسد ، رئیس جمهور بایدن طی هفته های آینده دستورالعملی را برای هدایت بررسی زنجیره تأمین دولت برای کالاهای مهم از جمله تراشه امضا می کند. بررسی 100 روزه توسط شورای اقتصاد ملی و شورای امنیت ملی انجام می شود. تمرکز آن بر تولید نیمه هادی و بسته بندی پیشرفته ، مواد معدنی حیاتی ، تجهیزات پزشکی و باتری های با ظرفیت بالا ، مانند آنهایی که توسط وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می شود ، خواهد بود.

  به دلیل مشکلات کمبود تراشه ، مداخله دولت ایجاد شده است باعث ایجاد در صنعت خودرو می شود. شرکت هایی از جمله فورد ، جنرال موتورز ، وی.و.و و بسیاری دیگر به دلیل مشکلات تأمین نیمه هادی ، تولیدات خود را کاهش داده یا می گویند. جنرال موتورز گفت که می تواند از سود سال 2021 دو میلیارد دلار پاک کند ، در حالی که فورد تولید وانت های معروف F-150 خود را در کارخانه های میشیگان و میسوری متوقف کرده است.

  اعلامیه کاخ سفید به دنبال نامه 19 ژانویه ای که برایان دیز ، مشاور بایدن از اتحادیه کارگران متحد اتومبیل ارسال شد و از دولت خواسته است "اصرار به کارخانه های بزرگ تولید ویفر سیلیکون برای افزایش تولید ویفرهای درجه اتومبیل" را بررسی کند.

  On روز پنجشنبه ، مدیران عامل غول های فناوری از جمله اینتل ، AMD و کوالکام نامه ای را امضا کردند که از بایدن خواستار افزایش حمایت از تولید تراشه های داخلی شد. این گزارش خاطرنشان می کند که سهم ایالات متحده در تولید تراشه های جهانی از 37 درصد در سال 1990 به 12 درصد کاهش یافته است. این مطالبات شامل "بودجه قابل توجهی برای مشوق های تولید نیمه هادی ، به صورت کمک های بلاعوض و / یا اعتبارات مالیاتی" است.

  در حالی که این بررسی بیشتر بر کاهش مشکلات صنعت خودرو متمرکز است ، در نهایت می تواند به رفع کمبودها در جاهای دیگر از جمله سخت افزار رایانه و کنسول کمک کند.

  اعتبار تصویر: عکس ماکرو

خبرهای دیگر از صنعتی