خبر

 • تک بورد - دل

  دل "سخت افزار به عنوان سرویس" را به جریان اصلی وارد می کند
  7 روز و 18 ساعت قبل

  هر کسی که در چند سال گذشته روندهای فناوری اطلاعات را دنبال کرده است با مانیتور "به عنوان یک سرویس" روبرو شده است. این مفهوم به عنوان یک سرویس که در اوایل سال 2000 به عنوان یک روش بنیادی جدید برای فروش نرم افزارهای تجاری (SaaS) معرفی شده بود ، در تمام زمینه های IT و حتی در زندگی اصلی مصرف کنندگان منفجر شده است. مواد غذایی به عنوان یک سرویس؟ Amazon Fresh و Instacart را امتحان کنید. موسیقی به عنوان ی

  گاهی اوقات تمام آنچه برای تحریک یک حرکت بزرگ لازم است ، برداشتن اولین قدم است. با جدیدترین پیشنهادات Apex "as a Service" که در رویداد TechWorld Dell Technologies رونمایی شد ، به نظر می رسد این شرکت همین کار را انجام می دهد. برای درک همه اینها ، بیایید آن را در متن قرار دهیم.

  یکی از آخرین مواردی که در مدل مصرف انعطاف پذیر وجود دارد و زمینه های مختلف ارائه "به عنوان یک سرویس" را فراهم می کند ، سخت افزار فناوری اطلاعات شرکت است که در دیوارهای کشور زندگی می کند یک سازمان مطمئناً ، ما در دهه گذشته و به ویژه در سال گذشته شاهد خدمات رایانش ابری از قبیل Amazon AWS ، Microsoft Azure ، IBM Cloud و ... بوده ایم.

  با این حال ، حتی با این وجود رشد شگفت انگیز ، به خوبی درک شده است که اکثریت قریب به اتفاق محاسبات تجاری هنوز در مراکز داده شرکت ها یا سایر مکان های خصوصی اتفاق می افتد. درصد دقیق آن متفاوت است ، اما حتی برآورد محافظه کارانه 75٪ در محل و 25٪ در ابر نشان می دهد که چقدر تلاش های محاسباتی "محلی" فوق العاده مهم باقی مانده است. البته ، این واقعیت همچنین منجر به انفجار علاقه به ابر ترکیبی شده است ، که تلاش می کند این دو گروه از منابع محاسباتی را به یک انسجام متحد تبدیل کند.

  ویژگی مهم این زیرساخت های محاسباتی محلی - که گاهی اوقات به طور کلی به عنوان ابر خصوصی شناخته می شود - این است که بیشتر آن به روشی سنتی خریداری شده است: شرکتی که مرکز داده را اداره یا مدیریت می کند ، با هزینه خرید سرمایه (capex) از تجهیزات لازم ، مالکیت آن را به دست می آورد و در بیشتر موارد موارد ، مسئولیت نصب ، مدیریت و نگهداری آن را به عهده می گیرد. این روشی است که دهه ها کار می کرده است ، اما براساس این پیشنهادات جدید Dell Apex ، به نظر می رسد زمان تغییر کرده است.

خبرهای دیگر از صنعتی