خبر

 • تک بورد - دفتر مرکزی تسلا کالیفرنیا را پشت سر می گذارد ، به جای آن به آستین ، تگزاس نقل مکان می کند

  دفتر مرکزی تسلا کالیفرنیا را پشت سر می گذارد ، به جای آن به آستین ، تگزاس نقل مکان می کند
  10 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ایلان ماسک مدتی است در مورد انتقال عملیات تسلا به تگزاس صحبت می کند ، اما به زودی این کلمات به اقدامات مشخصی تبدیل می شود. همانطور که مدیرعامل در آخرین جلسه سهامداران تسلا اعلام کرد ، مقر اصلی شرکت به آستین منتقل می شود. دفتر مرکزی کالیفرنیا و آنچه ماسک آن را "فاشیست" قوانین مربوط به کووید نامیده است ، به نفع منطقه ای با مالیات کمتر و قیمت مسکن کمتر برای کارکنان پشت سر می گذارد.

  این یک تغییر عمده برای تسلا است. سالهاست که خارج از کالیفرنیا کار می کند و این حرکت احتمالاً یک روند طولانی خواهد بود. البته ، ماسک خود قبلاً در تگزاس ، در املاک SpaceX زندگی می کند - بنابراین شاید این تصمیم فقط یک گام بعدی طبیعی به نظر برسد.

  به هر حال ، دلایل تغییر ماسک صرفاً سیاسی نیست در طبیعت. گذشته از قوانین محدودکننده همه گیر کالیفرنیا ، مدیرعامل همچنین احساس می کند که یک "محدودیت" برای اندازه مقیاس یک شرکت در منطقه خلیج وجود دارد. او می گوید که قیمت بالای مسکن به معنای رفت و آمد طولانی و بیش از حد سنگین برای کارگران کارخانه است که باید در مکانهای ارزان تر دیگر به دنبال اقامت باشند.

  با این حال ، این بدان معنا نیست که تسلا فعالیت های خود در کالیفرنیا را تعطیل می کند. برعکس: کارخانه Fremont آن باقی خواهد ماند و به گسترش تولید خود در آینده ادامه خواهد داد. این به سادگی تمرکز رو به جلو نخواهد بود.

  https://techbord.com Tesla HQ در حال ترک کالیفرنیا است در عقب ، به جای اوستین ، تگزاس حرکت می کند

  گرگ ابوت فرماندار تگزاس بدیهی است که از این خبر بسیار خوشحال شد. دیروز در توییتر ، وی به طور رسمی از تصمیم ماسک استقبال کرد و خاطرنشان کرد که "استان ستاره تنها سرزمین فرصت ها و نوآوری ها " است.

  تگزاسTesla @elonmusk اعلام کرد دفتر مرکزی به آستین منتقل می شود. ایالت ستاره تنها سرزمین فرصت و نوآوری است. Welcome. هرگونه تجزیه و تحلیل هزینه و فایده ای که تیم رهبری تسلا در اینجا انجام داد وزن بیشتری به نفع تگزاس داشت.

  https:/ /techbord.com Tesla HQ کالیفرنیا را پشت سر می گذارد ، در عوض به آستین ، تگزاس نقل مکان می کند

  قابل ذکر است که تسلا به دلیل وضعیت مجاز نیست به طور مستقیم وسایل نقلیه خود را به مصرف کنندگان در تگزاس بفروشد \ قوانین طرفدار نمایندگی که چنین فروشهایی را محدود می کند. با این حال ، هیچ چیزی مانع از تولید خودروهای خود در این شرکت و یا فعالیت های آن در آنجا نمی شود ، بنابراین باید باقی بماند

  باید منتظر ماند و دید که این حرکت در بلند مدت چه تاثیری بر تسلا خواهد داشت ،

خبرهای دیگر از صنعتی