خبر

 • تک بورد - در CES 2022 شرکت کنندگان باید مدرک واکسیناسیون Covid-19 را نشان دهند

  در CES 2022 شرکت کنندگان باید مدرک واکسیناسیون Covid-19 را نشان دهند
  5 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) ، سازمان دهندگان نمایشگاه سالانه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) در لاس وگاس ، در ماه آوریل اعلام کرد که قصد دارد در سال 2022 با یک تجربه شخصی به شهر گناه بازگردد. CTA این هفته بر قول خود دو برابر شد ، هر چند با یک ضربه بزرگ.

  همانطور که در آخرین بیانیه مطبوعاتی آن مشخص شد ، CTA برای حضور در نمایشگاه باید مدرک واکسیناسیون Covid-19 را ارائه دهد.

  رئیس و مدیرعامل CTA گری شاپیرو گفت که بر اساس در علم امروز ، آنها می دانند که واکسن ها بهترین امید را برای جلوگیری از شیوع ویروس ارائه می دهند.

  CTA همچنین پذیرش اثبات آزمایش مثبت آنتی بادی را به عنوان یک نیاز جایگزین ارزیابی می کند و اطلاعات بیشتری را به اشتراک می گذارد در آن جبهه بعداً جزئیات مربوط به اینکه کدام نوع واکسن قابل قبول است به اشتراک گذاشته نشد و همچنین نمی دانیم آیا استثنائاتی برای اهداف مذهبی یا افرادی که دارای شرایط پزشکی هستند مانع واکسیناسیون آنها می شود وجود دارد یا خیر.

  https://techbord.com CES 2022 شرکت کنندگان را ملزم می کند تا مدرک واکسیناسیون Covid-19 را نشان دهند

  CES 2022 برنامه ریزی شده است اجرا از 5 ژانویه تا 8 در لاس وگاس. دوشنبه 3 ژانویه و سه شنبه 4 ژانویه به عنوان روزهای رسمی رسانه ای تعیین شده است. CTA پیش بینی کرده است که بیش از 1000 شرکت در نمایش فیزیکی شرکت کنند. .

  همانطور که بارها و بارها مشاهده کرده ایم ، دستورالعمل های همه گیر می توانند با یک کلاه تغییر کنند. هنوز بیش از چهار ماه از آغاز CES 2022 باقی مانده است و چشم انداز آن زمان می تواند کاملاً متفاوت به نظر برسد - چه خوب چه بد-. شخصاً ، رزرو اتاق پرواز و هتل را تا کمی نزدیک به ژانویه متوقف می کنم.

خبرهای دیگر از صنعتی