خبر

 • تک بورد - در صورت عدم بهبود ، AT ادعا می کند حراج DirecTV خود را لغو کند

  در صورت عدم بهبود ، AT ادعا می کند حراج DirecTV خود را لغو کند
  چند ثانیه قبل

  از آنجایی که خدماتی مانند نتفلیکس و هولو به سهم بازار که قبلاً در اختیار شرکت های تلویزیون ماهواره ای بود ، شرکت هایی مانند AT&T به جستجوی راه هایی برای واگذاری دارایی های تلویزیون کابلی و پولی خود پرداخته اند. به همین دلیل است که ارائه دهنده داده تلفن همراه تمام تلاش خود را می کند تا خود را از شر سرویس DirecTV سخت خود خلاص کند (به هر حال بخش عملیاتی) - اما به نظر می رسد بدون موفقیت زیاد.

  اگرچه گزارش شده است AT&T چندین پیشنهاد برای DirecTV دریافت کرده است ، اما تاکنون همه آنها ناامیدکننده بوده اند. طبق گزارش نیویورک پست ، هیچ یک از پیشنهادها از مرز 15 میلیارد دلار فراتر نرفته است.

  AT&T ، به یک دلیل یا دلیل دیگر ، احساس می کند DirecTV خیلی بیشتر از این ارزش دارد و تهدید کرده است که به راحتی حراج را به طور کامل لغو خواهد کرد. اگر پیشنهادات به زودی افزایش پیدا نکند.

  برای گزارش تسریع در فروش و تقویت ارزش DirecTV (از نظر AT&T) ، گزارش شده است که این شرکت مستقیماً به "سهام خصوصی" رفته است غول "سرمایه TPG. AT&T امیدوار است TPG "کتاب ها" را برای DirecTV "مطالعه کند" و پیشنهادی را ارائه دهد که "قیمت را افزایش دهد".

  https://techbord.com AT&T در صورت عدم پیشرفت ، گزارش ادعاها

  ممکن است حراج DirecTV خود را لغو کند> ">

  فقط برای مرجع ، AT&T در ابتدا DirecTV را با مبلغ هنگفت 66 میلیارد دلار خریداری کرد 2015 - با توجه به این مسئله ، دشوار است درک کنیم که چرا این شرکت از پیشنهادهای متعدد 15 میلیارد دلاری که تاکنون دریافت کرده است ناامید خواهد شد.

  در حالی که این پیشنهادات فقط ممکن است خالص خریدار 49 باشد درصد DirecTV (AT&T امیدوار است که در صورت امکان منافع کنترل کننده خود را حفظ کند) ، به نظر می رسد AT&T هنوز احساس می کند که آنها خیلی پایین هستند که قابل تأمل نیست.

  آیا AT&T موفق به ترغیب خریداران بالقوه خواهد شد یا نه برای دریافت بیش از حد پول نقد اضافی برای DirecTV باید دید. ما همچنین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا در مورد پایان حراج بلوف زده است یا خیر ، اما به نظر می رسد با توجه به عملکرد ضعیف DirecTV اخیراً. هنوز هم همه چیز امکان پذیر است ، بنابراین با توجه به زمان کافی می توان سرویس را تغییر داد.

خبرهای دیگر از صنعتی