خبر

 • تک بورد - درآمد سه ماهه انویدیا به بالاترین سطح خود یعنی 6.5 میلیارد دلار می رسد ، اما فروش CMP پیش بینی ها را از دست می دهد

  درآمد سه ماهه انویدیا به بالاترین سطح خود یعنی 6.5 میلیارد دلار می رسد ، اما فروش CMP پیش بینی ها را از دست می دهد
  27 روز و 21 ساعت قبل

  درآمد انویدیا در سه ماهه دوم مالی سال 2022 نه تنها انتظارات وال استریت را برآورده کرد ، بلکه به بالاترین حد خود رسید. درآمد این شرکت 6.507 میلیارد دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 68 درصد افزایش داشت و درآمد بازی آن نیز با 85 درصد افزایش به 3.06 میلیارد دلار رسید.

  درآمد خالص انویدیا نیز در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است: 2.374 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال مالی 2022 ، افزایش 282 درصدی در مقایسه با 622 میلیون دلار ثبت شده در سه ماهه دوم سال مالی 2021. حاشیه ناخالص آن نیز سالانه از 58.8٪ به 64.8٪ افزایش یافته است.

  https://techbord.com Nvidia درآمد سه ماهه به بالاترین سطح خود یعنی 6.5 میلیارد دلار می رسد ، اما فروش CMP پیش بینی ها را از دست می دهد

  در حالی که در بسیاری از پایها انگشتان دست دارد ، بازی اصلی ترین درآمد Nvidia است. تقاضا برای محصولات Ampere از اولین کارتهایی که سال گذشته عرضه شد ، رو به افزایش است و قیمت فروش بالای آنها به افزایش نتیجه نهایی شرکت کمک می کند. موفقیت سوئیچ ، که انویدیا Tegra X1 را برای آن ارائه می دهد ، فروش بازی را نیز افزایش می دهد. علاوه بر افزایش درآمد سالانه ، این بخش 11 درصد نسبت به سه ماهه قبلی افزایش یافت.

  جالب است که انویدیا نشان داد که 80 درصد از پردازنده های گرافیکی جدید آمپر که در سه ماهه دوم سال مالی 2022 عرضه شده بود ، نرخ هش کم (LHR) بود. نسخه ها این نشان می دهد بیشتر کارت های فروخته شده به جای گیمرها به دست گیمرها ختم می شود ، اگرچه اخیراً خبری از هک شده است که 70 درصد نرخ هش باز شده کارت های LHR را بازیابی می کند.

   https://techbord.com درآمد سه ماهه انویدیا به بالاترین سطح خود یعنی 6.5 میلیارد دلار می رسد ، اما فروش CMP پیش بینی ها را از دست می دهد

  در مورد خط اختصاصی پردازنده معدن Crypto (CMP) انویدیا ، فروش آن در سه ماهه 266 میلیون دلار بود. در حالی که این رقم نسبت به سه ماهه قبل 150 میلیون دلار بیشتر است ، این شرکت در ماه مه گفت انتظار می رود فروش CMP در سه ماهه دوم سال مالی 2020 به 400 میلیون دلار برسد. Colette Kress مدیر مالی Nvidia گفت که انتظار دارد "کمترین مشارکت" را از فروش CMP خود در آینده داشته باشد. بخش تجسم حرفه ای 156 درصد افزایش یافت و به 519 میلیون دلار رسید. هر چند هر بخش دستاوردهایی را تجربه نکرد. فروش 152 میلیون دلاری تجارت خودرو در مقایسه با سه ماهه گذشته کاهش یافته است. هنوز 37٪ نسبت به سال قبل افزایش یافته بود ، اما این بیماری همه گیر سال گذشته تأثیرات مخربی بر صنعت خودرو گذاشت.

  در سه ماهه سوم ، که همیشه موفق ترین شرکت انویدیا بوده است ، انتظار می رود درآمدها به 6.80 میلیارد دلار برسد 2 درصد و حاشیه ناخالص به 65.2 درصد کاهش می یابد. سهام شرکت در معاملات بعد از ساعت 2 درصد افزایش یافت. در حال حاضر حدس می زنم که محدودیت عرضه برای اکثریت قریب به اتفاق سال آینده وجود داشته باشد. " اینجا درباره این بیانیه بیشتر بخوانید.

خبرهای دیگر از صنعتی