techbord.com دایملر و ولوو در حال تولید نیرو برای تولید پیل های سوختی برای خودروهای سنگین هستند

حمل و نقل پاک: به نظر می رسد اتومبیل های الکتریکی روش اصلی در جهان برای دستیابی به آینده ای بدون آلاینده است ، اما لزوماً هر شرکت خودروسازی متقاعد نشده است که آنها تنها راه پیش رو هستند. در واقع ، خودروسازان دایملر و ولوو در تلاشند ثابت کنند که پیل های سوختی مبتنی بر هیدروژن درست مانند ابزاری برای تأمین انرژی وسایل نقلیه تمیز مفید هستند.

این شرکت ها سرمایه گذاری مشترک جدیدی را تشکیل داده اند که بر تولید گسترده سلول سوختی ، در درجه اول برای کامیون های سنگین تمرکز خواهد کرد. اولین نقطه عطفی که آنها امیدوارند به آن برسند ، توسعه پیل سوختی "سیستم دوقلو" است که بتواند 300 کیلووات "برق مداوم" را برای کامیون های سنگین و مسافت طولانی فراهم کند.

گذشته از تأمین برق کامیون های سنگین ، دایملر و ولوو امیدوارند که از پیل های سوختی خود برای اهداف دیگری مانند "تولید برق ثابت" استفاده کنند. ما همچنین تصور می کنیم که این شرکت ها در نهایت فناوری پیل سوختی خود را به وسایل نقلیه در بازار انبوه برسانند ، اما هنوز هم می تواند چندین باشد سالها دورتر.

برای اینکه روشن شود ، نه دایملر و نه ولوو به دنبال تعویض خودروهای الکتریکی در اینجا نیستند. برعکس - شرکت ها معتقدند وسایل نقلیه مجهز به باتری در آینده نیز نقش مهمی خواهند داشت. با این حال ، آنها نمی خواهند که این اتومبیل ها تنها هدف جاه طلبی های جهان باشند.

https://techbord.com دایملر و ولوو در حال تولید نیرو برای تولید پیل های سوختی برای خودروهای سنگین هستند

" در آینده ، جهان با ترکیبی از باتری-برقی و وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی ، و سایر سوخت های تجدیدپذیر تا حدی "، مدیر عامل ولوو گفت: مارتین لوندستدت. "تشکیل همکاری مشترک سلول سوختی ما گام مهمی در شکل گیری جهانی است که می خواهیم در آن زندگی کنیم. "

دایملر و ولوو امیدوارند که تجربه آنها در ساخت خودرو ، همراه با سابق باشد ' "توسعه چندین دهه" کار بر روی پیل های سوختی ، آنها را قادر می سازد تا به بازیگران اصلی صنعت پیل سوختی تبدیل شوند.

انتظار می رود این توافق نامه سرمایه گذاری مشترک در نیمه اول سال 2021 نهایی شود تأیید نظارتی.

دایملر و ولوو در حال تولید نیرو برای تولید پیل های سوختی برای خودروهای سنگین هستند
industry/دایملر-و-ولوو-در-حال-تولید-نیرو-برای-تولید-پیل-های-سوختی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.