خبر

 • تک بورد - داروی Hellboy ، Sin City و آکادمی چتر Dark Horse تقسیم بازی را آغاز می کند

  داروی Hellboy ، Sin City و آکادمی چتر Dark Horse تقسیم بازی را آغاز می کند
  11 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Dark Horse Comics ، ناشر Hellboy ، Sin City ، 300 ، The Umbrella Academy و بسیاری از عناوین دیگر ، بخش جدید بازی و دیجیتال را راه اندازی کرده است که برخی از IP های آن را به بازی تبدیل می کند.

  VentureBeat گزارش می دهد که بخش Dark Horse Games از دو دفتر اصلی در اورگان و شانگهای فعالیت خواهد کرد. این برنامه کار با توسعه دهندگان بازی های خارجی برای صدور مجوز برای خصوصیات بزرگتر آن است در حالی که یک استودیوی داخلی روی IP های قدیمی تر و کمتر تاسیس شده تمرکز دارد.

  "ما دارای ویژگی های همیشه سبز هستیم ، مانند Hellboy ، که همیشه علاقه به آنها وجود دارد. مدیر بازی Dark Horse Games ، جانی بی لی ، که قبلاً در شرکت فناوری بازی های Improbable کار می کرد ، می گوید: "ساخت بازی ها و همکاری." "ما و شرکایمان واقعاً می توانیم ارزیابی کنیم که آیا یک IP داستان و شخصیت شخصیت مناسب بازی هایی است که آنها در داخل طراحی و توسعه می دهند. "> / p>

  Dark Horse همچنین صاحب Polar ، بانوی قاتل است ، امیلی غریب ، اوساگی یوجیمبو و رزیدنت بیگانه. یک بازی Resident Alien مطمئناً جالب به نظر می رسد.

  "DHG در حال انجام بحث های فعال با برترین شرکت های بازی سازی جهان است تا بازی هایی را با IP های ما در چند سال آینده و در همه سیستم عامل ها توسعه دهد ( تلفن همراه ، رایانه شخصی ، کنسول و فضای ابری) ، "Dark Horse Games گفت.

  خود Hellboy قبلاً در فرم بازی ویدیویی ظاهر شده بود. علاوه بر شخصیت مهمان قابل بازی در Injustice 2 ، بازی Hellboy: The Science of Evil 2008 برای PS3 ، PSP و Xbox 360 وجود داشت. به یاد ماندنی نبود.

خبرهای دیگر از صنعتی