خبر

 • تک بورد - دادگاه ضد انحصاری Epic Games / Apple با جیغ بچه ها و ایجاد هرج و مرج آغاز شد

  دادگاه ضد انحصاری Epic Games / Apple با جیغ بچه ها و ایجاد هرج و مرج آغاز شد
  25 روز و 11 ساعت قبل

  Facepalm: یک اتاق خالی دادگاه چقدر می تواند سر و صدا ایجاد کند؟ زیاد! همانطور که هرکسی در یک کانال صوتی Discord شرکت کرده باشد می تواند به شما بگوید ، تلاش برای شنیدن هر چیزی که از اهمیت برخوردار است ، غیرممکن است وقتی 100 نفر سعی دارند دو سنت خود را به طور هم زمان قرار دهند. قاضی در جلسه دادرسی بین Epic Games و Apple صبح امروز این درس را به سختی آموخت.

  همانطور که قبلاً گزارش شد ، جلسه دادرسی بین Epic Games و Apple قرار بود امروز در ساعت 11:15 صبح EDT آغاز شود. با این حال ، 20 دقیقه کامل از دادگاه طول کشید تا حضور در محل را تسویه کند تا قاضی بتواند شهادت را بشنود.

  به دلیل covid ، دادگاه بین این دو غول فناوری از طریق کنفرانس صوتی و ویدئویی در حال انجام است. دادگاه ناحیه شمالی کالیفرنیا در اوکلند شماره تلفنی را برای علاقمندان به رسیدگی به پرونده تنظیم کرد. مردم درست قبل از شروع شهادت شروع به شماره گیری کردند.

  با این حال ، The Verge گزارش می دهد که از بی صدا کردن خطوط عمومی و در نتیجه سخنان مردم که فریاد می زنند ، "Fortnite رایگان" ، "" خودداری کرد. Fortnite را از طریق تلفن همراه ، لطفاً قضاوت کنید ، "یا کانالهای YouTube خودشان را تبلیغ کنید.

  بیش از 200 تماس تلفنی ، بسیاری از آنها کودک بودند ، در حالی که کارمندان دادگاه سعی در بی صدا کردن داشتند ، مشغول گپ زدن یا پخش آهنگهای تراویس اسکات بودند همه کانال ها آنها سرانجام توانستند در حدود ساعت 11:30 صبح EDT جمعیت را خاموش کنند و جلسه با شهادت مدیر عامل شرکت اپیک ، تیم سوئین آغاز شد.

  اگر شما علاقه مند به گوش دادن به جلسه دادگاه یا تماشای آن هستید ، دادگاه منطقه صفحات اطلاعاتی را توضیح داده است که نحوه شماره گیری یا ورود به کنفرانس تلفنی زوم را توضیح می دهد. متناوباً ، می توانید با خوراک مستقیم در بالا هماهنگ شوید.

خبرهای دیگر از صنعتی