خبر

 • تک بورد - دادستان کل 50 ایالت قول دادخواهی علیه شرکت‌های مخابراتی را می‌دهند که تماس‌های رباتیک را تسهیل می‌کنند

  دادستان کل 50 ایالت قول دادخواهی علیه شرکت‌های مخابراتی را می‌دهند که تماس‌های رباتیک را تسهیل می‌کنند


  9 روز و 11 ساعت قبل

  تماس های رباتیک در بهترین حالت یک مزاحم و در بدترین حالت تهدیدی برای اطلاعات شخصی و امنیت مالی هستند. در حالی که مخابرات تلاش هایی را برای کاهش تماس های بازاریابی تلفنی خودکار و کلاهبرداری انجام داده است، اما به دلیل عدم اجرای قوانین برای نهادهای خارج از حوزه قضایی ایالات متحده، این تماس ها همچنان یک مشکل مهم هستند.

  برای رسیدگی به این وضعیت، کنسرسیومی از دادستان‌های کل ایالات متحده یک کارگروه تشکیل داده‌اند تا قوانین و مقررات ضد تماس‌های رباتی و بازاریابی تلفنی کنونی را بیشتر کند. آن‌ها پیشنهاد می‌کنند که به دنبال چیزی که «ارائه‌دهندگان دروازه» می‌نامند، بروید. اینها مخابراتی هستند که این نوع ترافیک را در شبکه‌های خود فعال یا اجازه می‌دهند، معمولاً به این دلیل که از آن سود می‌برند.

  کارولینای شمالی AG Josh Stein. ، تاد روکیتا از ایندیانا و دیو یوست ای‌جی اوهایو رهبری گروه ویژه رسیدگی به اتهامات ضد روبوکال تازه‌تأسیس را برعهده دارند. این گروه شامل AG از تمام 50 ایالت است. هدف آن مبارزه با تماس‌های رباتیک از طریق شکایت از ارائه‌دهندگان دروازه‌های ایالات متحده است، که در تئوری مؤثرتر از تلاش برای دادخواهی علیه شرکت‌های خارجی که منبع تماس‌ها هستند، خواهد بود.

  "I' استین در بیانیه ای مطبوعاتی با اعلام این کارگروه گفت: تلاش دادستان های کل ایالت برای همکاری با دولت فدرال و شرکت های تلفن برای مبارزه با تماس های رباتیک را رهبری می کنیم. "اما ما همچنین علیه شرکت های تلفنی که قوانین ایالتی و فدرال را نقض می کنند، اقدام خواهیم کرد."

  استاین اشاره می کند که قبلاً یک شکایت علیه یک ارائه دهنده دروازه از خارج از ایالت خود تنظیم کرده است. کارولینای شمالی به نام Articul8. این شرکت ظاهراً بیش از 65 میلیون تماس رباتیک را به شماره تلفن‌های ایالت خود ارسال کرده است که منجر به 50 تا 200 تماس در روز برای ساکنان NC شده است.

  https://techbord.com همه 50 <b>دادستان</b> کل <b>ایالت</b> قول <b>دادخواهی</b> <b>علیه</b> شرکت‌های <b>مخابراتی</b> را دارند که تماس‌های <b>رباتیک</b> را <b>تسهیل</b> می‌کنند

  AG همچنین به مطالعاتی اشاره می‌کند که نشان می‌دهد از تمام تماس‌های خودکار انجام شده با ساکنان ایالات متحده، بیش از 33 میلیون مورد کلاهبرداری است، از جمله آسیب‌های امنیت اجتماعی که افراد مسن را هدف قرار می‌دهند، نمایندگان جعلی آمازون و سایر موارد کلاهبرداری. تماس می گیرد. تحلیلگران تخمین می زنند که عملیات کلاهبرداری تقریباً 30 میلیارد دلار از ساکنان ایالات متحده در سال 2021 به سرقت برده است که بیشتر آن از شرکت های خارج از کشور است.

  تا زمانی که ارائه دهندگان آمریکایی بتوانند از بازاریاب های تلفنی و کلاهبرداران در خارج از ایالات متحده سود کسب کنند، آنها این کار را انجام خواهند داد. . بنابراین، هدف گروه ضربت این است که این ارائه دهندگان را در جیب خود بکوبد تا آنها را از فعال کردن این تماس های آزاردهنده و تهدیدآمیز منصرف کند.

  آیا تلاش آنها برای متوقف کردن همه تماس های خودکار کافی خواهد بود؟ البته که نه. برخی از تماس‌های خودکار مشروع هستند. به‌عنوان مثال، زنگ‌هایی که از مدرسه یا ناحیه مدرسه فرزندتان می‌آید که شما را از رویدادها، تعطیلی‌ها و سایر اطلاعات مربوط به مدرسه مطلع می‌کند، طبق تمام قوانین فعلی قانونی است. اهداف فقط آنهایی هستند که به دنبال از بین بردن مردم هستند، که هنوز طبق قانون یک منطقه خاکستری است.

  به عنوان مثال، آیا شرکت‌ها تلاش می‌کنند گارانتی طولانی‌تری برای کلاهبرداری‌های خودرو یا تماس‌های تجاری قانونی به شما بفروشند؟ در هر صورت میتوانست برود. تا زمانی که شرکت آنچه را که می‌گوید می‌فروشد و فقط فیشینگ نمی‌کند یا پول شما را نمی‌گیرد در حالی که چیزی ارائه نمی‌دهد، تنظیم‌کننده‌ها آن را قانونی می‌دانند، حتی اگر می‌تواند به اندازه تماس‌های کلاهبرداری آزاردهنده باشد.

  هر چیزی که به سمت شما شلیک کند. کاهش تعداد تماس‌های رباتیک که همه روزانه دریافت می‌کنند باید مورد استقبال قرار گیرد. البته، زمان دقیقاً نشان خواهد داد که گروه ویژه رسیدگی به دعاوی ضد رباتیک چقدر مؤثر است.

  اعتبار تصویر: کارن روچ


  تگ ها:

  دادستان , ایالت , دادخواهی , علیه , شرکت‌ , مخابراتی , می‌دهند , تماس‌ , رباتیک , تسهیل


  v 6
خبرهای دیگر از صنعتی