techbord.com دادخواست طبقاتی ، Uber را به

رانندگان اوبر کالیفرنیایی به دلیل تلاش برای تأثیرگذاری در امور سیاسی خود ، شکایتی طبقاتی علیه این شرکت تشکیل داده اند. این شکایت توسط رانندگان Uber که با پیام از طریق برنامه خود طغیان می کند ، آغاز شد و از آنها خواست تا از پیشنهاد 22 کالیفرنیا حمایت کنند. شاکیان درخواست 260 میلیون دلار جریمه دارند.

پیشنهاد 22 ، همچنین به عنوان "ابتکار عمل مبتنی بر برنامه به عنوان پیمانکار و سیاست های کارگری" شناخته می شود ، "برای رای گیری در مورد رای گیری آینده کالیفرنیا مطرح خواهد شد. در صورت تصویب ، دولت رانندگان Uber و Lyft را به عنوان پیمانکاران مستقل طبقه بندی می کند. در صورت تصویب ، این پیشنهاد اساساً به شركت های تقسیم سوار اجازه می دهد تا مفاد لایحه مجمع 5 مصوب سال گذشته را دور بزنند. AB5 به قانون گذاران کاليفونيا اجازه مي دهد براساس معيارهاي خاص ، مشخص کنند که مجموعه معيني از کارگران کنفرانس کارمند هستند يا پيمانکارهاي مستقل. Uber از Prop 22 پشتیبانی می کند زیرا رأی مثبت باعث می شود رانندگان Uber به عنوان پیمانکاران مستقل طبقه بندی شوند که مشمول AB5 نباشند. قدرت اقتصادی خود بر رانندگان مستقر در کالیفرنیا با فشار دادن آنها برای حمایت از کمپین Yes on 22. "" این فشار از طریق پیام های بازشو روی برنامه Uber ایجاد می شود و می گوید ، "Prop 22 پیشرفت دارد" ، همراه با هشدارها در مورد اگر تصویب نشود چه اتفاقی می افتد.

سلام @ Uber آیا می توانید از ارسال اطلاعیه های فشار سیاسی به تلفن من جلوگیری کنید؟ ما آن را دریافت کردیم - شما نمی خواهید به کارمندان خود دستمزد قابل قبولی پرداخت کنید یا به آنها بیمه درمانی بدهید. شما این را واضح اعلام کردید pic.twitter.com/WT2Dp4lSA8

- جیمز (james_leedom) 14 اکتبر 2020

"تقریباً هر بار که وارد سیستم می شویم ، با اطلاعات یک طرفه بیشتری تغذیه می شویم تا ما را تحت فشار قرار دهیم تا از Prop 22 پشتیبانی کنیم ، "یکی از شاکیان در بیانیه مطبوعاتی گفت. "تهدید اینکه اگر Prop 22 عبور کند بیشتر ما شغل خود را از دست خواهیم داد یک تاکتیک ترسناک ، خالص و ساده است. درست نیست. اوبر دائما می پرسد که آیا ما از Prop 22 پشتیبانی می کنیم. \ \'بله. \\' "

طبق ماده 1102 قانون کار کالیفرنیا ، تلاش برای کارفرمای غیرمجاز برای گرایش سیاسی یا" تحت فشار قرار دادن کارکنان خود "است. در زبان دقیق این قانون آمده است:

"هیچ کارفرمایی مجبور یا تحت فشار قرار نمی گیرد یا سعی در اجبار یا نفوذ کارکنان خود از طریق تهدید به تخلیه یا از دست دادن شغل برای اتخاذ یا پیگیری یا پرهیز از اتخاذ یا پیروی از هر مسیر یا خط سیاسی خاص یا فعالیت سیاسی. "

اوبر هرگونه تخلف را انکار می کند و دادخواست را" پوچ "می نامد

< سخنگوی اوبر روز پنجشنبه به واشنگتن پست گفت: "این یک دادخواست پوچ و بدون شایستگی است که صرفاً برای جلب توجه مطبوعات و بدون توجه به واقعیت ها تشکیل شده است." "این نمی تواند از حقیقت منحرف شود: اکثریت قریب به اتفاق رانندگان از Prop 22 پشتیبانی می کنند و ماهها است که آنها می دانند که این باعث بهبود زندگی آنها و محافظت از روش کار آنها می شود."

وكلاي شاكيان مي گويند كه اوبر علاوه بر تهديدات عليه اشتغال مشتريان خود ، به "حقايق" گمراه كننده و يك طرفه در مورد Prop 22 متوسل شده است. این پرونده به مثالی اشاره می کند که Uber ادعا می کند 72 درصد از رانندگان آن از Prop 22 پشتیبانی می کنند. مشاور می گوید این آمار "نادرست و گمراه کننده" است. این دادخواست ادعا می کند این درصد نادرست و مغرضانه نتیجه بسیاری از فشارها به مطابقت با موقعیت ترجیحی اوبر. "

در این دادخواست که به دادگاه عالی کالیفرنیا تقدیم شد ، 260 میلیون دلار خسارت ، حکم دادگاه اعلام کرد که اقدامات اوبر غیرقانونی است و قرار موقت علیه اجبار بیشتر وکلا همچنین شکایت جداگانه ای را به کمیساریای کار تقاضا کرده اند و مجازات های مدنی را برای نقض قانون کار در نظر گرفته است.

دادخواست طبقاتی ، Uber را به "اجبار " رانندگان برای حمایت از Prop 22 متهم می کند
industry/دادخواست-طبقاتی-uber-را-به-اجبار-رانندگان-برای-حمایت-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.