خبر

 • تک بورد - دادخواست رمزنگاری شده میلیارد دلاری علیه انویدیا به دلیل کمبود شواهد رد شد

  دادخواست رمزنگاری شده میلیارد دلاری علیه انویدیا به دلیل کمبود شواهد رد شد
  23 روز و 21 ساعت قبل

  دادخواست ارز رمزنگاری شده علیه انویدیا را به خاطر دارید؟ این شرکت به گزارش 1 میلیارد دلار درآمد رمزنگاری شده به عنوان درآمد بازی متهم شد ، این اقدام ادعایی گزارش مالی "گمراه کننده" است که برای فریب سرمایه گذاران طراحی شده است. در اوایل این ماه ، تیم سبز پیروز این پرونده شد.

  این شکایت به سال 2017 برمی گردد ، اگرچه شکایت اصلاح شده در سال 2020 ارسال شده است. در اصل ادعا می شود که در طول سال های 2017 و 2018 ، 60 تا 70 درصد از فروش انویدیا در چین به عنوان درآمد بازی گزارش شده است ، زمانی که واقعاً از آنجا ناشی شده است معدنچیان ادعا شده است که این شرکت حدود 1.13 میلیارد دلار از درآمد حاصل از استخراج ارز رمزنگاری شده کم گزارش کرده است.

  Crypto اولین موج خود را در سال 2017 مشاهده کرد ، بیت کوین در دسامبر به رکورد 20،000 دلار رسید. تقاضا از معدنچیان منجر به کمبود کارت گرافیک و افزایش بسیار شدید قیمت ها شد ، چیزی که ما در حال حاضر با آن آشنا هستیم.

  "در اوایل سال 2017 ، انویدیا با یک مشکل غیرمعمول روبرو شد: محصول اصلی آن در حال پرواز از قفسه ها بود در شرایط عادی ، چنین روندی مورد تشویق قرار می گیرد ، "این دادخواست خوانده می شود.

  " "اما رشد عظیم فروش به دلیل افزایش تقاضای گیمرها (مصرف کننده سنتی انویدیا) نیست ، بلکه بیشتر به گروههای جستجوی آنلاین است که هزاران پردازنده را می خرند و آنها را در مراکز داده عظیم مستقر می کنند تا مشکلات پیچیده ریاضی را در پیگیری رمزهای دیجیتالی حل کنند. "

  این ادعا ادعا کرد که انویدیا می دانسته است که حباب در آن دیوانه رمزنگاری در حال ترکیدن است ، بنابراین تصمیم گرفت بسیاری از فروش های رمزنگاری را پنهان کند. ادعا شده است که این شرکت اصرار داشته است که کارت های استخراج اختصاصی خود به ماینرها فروخته می شود و فروش کارت گرافیک بازی های پررونق از طریق گیمرها انجام می شود. در واقع ، ماینرها و برخی طرفداران بازی در حال خرید GPU های بازی بودند.

  سرمایه گذاران ادعا می کنند که با گزارش درآمد استخراج به عنوان فروش بازی ، به نظر می رسد که محصولات GeForce انویدیا عملکرد خوبی دارند و نمی خواهند تحت تأثیر یک سقوط رمزنگاری قرار گرفت. به دلیل کمبود شواهد این شرکت هنگام سقوط بیت کوین تا سه ماهه اول سال 2018 ، به سرمایه گذاران در مورد کاهش پیش بینی فروش هشدار نداد ، هرچند به نظر می رسد تنها آنها بودند که هرگز این اتفاق را ندیدند. سقوط 8 درصدی قیمت سهام انویدیا در آگوست 2017 ، بیش از یک سال قبل از سقوط رمزنگاری ، علت این حباب بود که ناشی از ترس از ترکیدن حباب بود.

  وقتی قیمت رمزنگاری از صخره ای سقوط کرد ، انویدیا سهام نوامبر 2018 با افت 19 درصدی مواجه شد و تقریباً نیمی از ارزش خود را یک ماه بعد از دست داد.

  همانطور که اکثر مردم می دانند ، RTX 3060 انویدیا دارای محدود کننده استخراج Ethereum است و اعتقاد بر این است کارتهای آینده مانند RTX 3080 Ti نیز با این ویژگی ارائه می شوند. این تلاش شرکت برای بدست آوردن کارت های بیشتر به دست گیمرها است ، هرچند کمبود تراشه و پوسته پوسته ها همین مشکلات را ایجاد می کند.

خبرهای دیگر از صنعتی