خبر

 • تک بورد - دادخواست جدید ادعا می کند که گوگل و فیس بوک برای کمک به یکدیگر در برابر اقدامات ضد انحصاری معامله ای انجام داده اند

  دادخواست جدید ادعا می کند که گوگل و فیس بوک برای کمک به یکدیگر در برابر اقدامات ضد انحصاری معامله ای انجام داده اند
  21 روز و 8 ساعت قبل

  در حالی که اثبات بسیاری از ادعاها درباره رفتار ضد رقابتی که علیه فیس بوک و گوگل ارائه شده است در دادگاه تا حد رضایت بخشی دشوار است ، تعیین قیمت به موجب یک توافق استراتژیک می تواند مسئله دیگری باشد. بر اساس پیش نویس دادخواست جدید ، فیس بوک و گوگل توافق کرده اند که "اگر هرگز به دلیل تلاش برای حفظ دوگانگی در بازار تبلیغات آنلاین مورد تحقیق قرار گیرند ،" "همکاری و کمک به یکدیگر" را مورد بررسی قرار دهن

  اوایل این ماه ، Google با دو پرونده قضایی ضد انحصاری متضرر شد كه نشان دهنده تلاش چند كشور برای اثبات اینكه غول جستجو غیرقانونی از انحصار خود در بازارهای خاص حفظ كرده است ، اغلب از طریق ایجاد موانع ورود بالا برای شركت هایی كه می توانند به طور بالقوه سلطه خود را به چالش بکشد. این در بالای یک پرونده قضایی موجود در DOJ است که گوگل را مانند مایکروسافت دهه نود به نظر می رساند.

  فیس بوک نیز با دعاوی مشابه 40 دادستان کل کشور و همچنین FTC مورد ضرب و شتم قرار گرفت. نکات اصلی مورد علاقه خریدهای مختلفی است که در طول سال ها انجام شده است (از جمله اینستاگرام و واتس اپ) و یک سری اقدامات مشکوک تجاری که با محوریت جمع آوری داده ها در مورد رقبای بالقوه و پرتاب آنها به طور منظم از ریل در حین شبیه سازی خدمات آنها انجام شده است.

  بر اساس پیش نویس جدید دادخواست توسط 10 ایالت که توسط وال استریت ژورنال مشاهده شده است ، فیس بوک و گوگل توافق کرده اند که "اگر هرگز به دلیل نگهداری آنلاین مورد بررسی قرار گیرند" "همکاری و کمک به یکدیگر" duopoly تبلیغاتی.

  https://techbord.com دادخواست جدید ادعا می کند گوگل و فیس بوک برای کمک به یکدیگر در برابر اقدام ضد انحصاری

  این دادخواست به اسناد داخلی استناد می کند که نشان می دهد چگونه فیس بوک در سپتامبر 2018 توافق کرده است تا از رقابت با ابزار تبلیغات آنلاین Google جلوگیری کند ، مادامی که مورد دوم در صورت استفاده از فیس بوک برای آنها درمان خاصی ارائه دهد . این اساساً بدان معناست که این دو شرکت توافق کردند بخش عمده ای از بازار تبلیغات را بین خود تقسیم کنند.

  وال استریت ژورنال می گوید که Google از "Jedi Blue" به عنوان نام رمز برای معامله استفاده کرده است. علاوه بر این ، دو شرکت انتظار داشتند تحقیقات ضد انحصاری داشته باشند و بحث های زیادی در مورد چگونگی تهیه پاسخ هماهنگ داشته اند. هر دو گوگل و فیس بوک این ادعاها را رد می کنند و ادعا می کنند که "هیچ چیز اختصاصی در مورد دخالت فیس بوک" وجود ندارد ، زیرا ظاهراً دومی داده های مشابهی را که به سایر خریداران تبلیغات ارائه می شود دریافت می کند.

  در اخبار مرتبط ، گوگل با تکرار اینکه مردم از جستجوی گوگل استفاده می کنند "به این دلیل که آنها انتخاب می کنند ، نه به این دلیل که مجبور به استفاده از آنها می شوند" به دادخواست DOJ در مورد تسلط بر جستجو پاسخ داده است. شبکه ها را با صدور مجوز برای کد خود ، که می توانست غول اجتماعی را به رنگ دیگری جلوه دهد ، فقط اگر این امر باعث دلگرمی نهادهای نظارتی شود.

خبرهای دیگر از صنعتی