خبر

 • تک بورد - دادخواست آرم بین اپل و Prepear به زودی حل و فصل می شود

  دادخواست آرم بین اپل و Prepear به زودی حل و فصل می شود
  26 روز و 16 ساعت قبل

  اختلاف آرم بین اپل و برنامه آماده سازی وعده های غذایی Prepear به زودی پس از درخواست مکث 30 روزه در دادگاه به پایان رسید تا شرکت ها بتوانند به توافق برسند.

  در ماه آگوست ، اپل ، شرکتی با سقف 2.27 تریلیون دلار ، یک دادخواست مربوط به مارک تجاری علیه توسعه دهنده برنامه های کوچک و استارت آپ تناسب اندام Super Healthy Kids را به دلیل ادعای آرم استفاده شده در برنامه دستور العمل Perpear بر اساس اپل آغاز کرد.

  شباهت بین دو آرم در بهترین حالت بسیار زیاد است ، به غیر از اینکه هر دو قطعه میوه (متفاوت) هستند. اپل ادعا می کند که نماد Prepear "از یک طرح میوه ای مینیمال با یک برگ زاویه دار تشکیل شده است ، که به راحتی آرم معروف اپل را به ذهن متبادر می کند و یک برداشت تجاری مشابه ایجاد می کند." نکته اخیر کاملا قابل بحث است ؛ اشاره به تفاوتها بیشتر از شباهتهای این دو تصویر طول می کشد.

  Super Healthy Kids طومار خود را برای متقاعد کردن اپل به ترک پرونده آغاز کرد. "ما یک تجارت بسیار کوچک هستیم که فقط 5 عضو تیم داریم و هزینه های حقوقی ناشی از مبارزه ما برای حق همه صاحبان مشاغل کوچک برای اینکه بتوانند آرم خود را بدون ترس از دادخواست های غیرمعمول تهیه کنند ، هزاران دلار برای ما هزینه شده است. اخراج بسیار ناراحت کننده یکی از اعضای تیم ما ، "راسل مونسون ، یکی از بنیانگذاران برنامه می نویسد.

  در زمان نوشتن این مقاله ، تقریباً 270،000 نفر دادخواست را امضا کرده اند ، و آن را در فاصله تف 300،000 قرار داده اند. هدف.

  همانطور که توسط MacRumors گزارش شده است ، دادخواست ممکن است لازم نباشد. اسناد و مدارک در دادگاه ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در شورای رسیدگی و تجدید نظر در زمینه علامت تجاری ثبت شد و درخواست دادرسی دادرسی را به مدت 30 روز به حالت تعلیق درآورد زیرا "طرفین به طور فعال درگیر مذاکره برای حل این موضوع هستند."

  < هیچ تضمینی برای دستیابی به توافق دوستانه در هنگام مکث وجود ندارد. هر یک از طرفین می توانند در هر زمان دادرسی را از سر بگیرند ، و در صورت عدم پیشرفت ، روند رسیدگی به طور خودکار در 23 ژانویه از سر گرفته می شود - اگرچه جلسات دادگاه اصلی تا ماه اکتبر آغاز نمی شود.

خبرهای دیگر از صنعتی