خبر

 • تک بورد - خروج ال جی از تجارت تلفن های هوشمند پس از انصراف خریداران به احتمال زیاد به نظر می رسد

  خروج ال جی از تجارت تلفن های هوشمند پس از انصراف خریداران به احتمال زیاد به نظر می رسد
  15 روز و 20 ساعت قبل

  آیا گوشی های ال جی به زودی به گذشته تبدیل می شوند؟ شروع به احتمال زیاد به نظر می رسد بر اساس گزارش اخیر ، بخش LG Electronics در تأمین امنیت خریدار برای تجارت موبایل خود ناکام مانده است و این امر در معرض خطر شاتر شدن کامل قرار دارد.

  در حالی که LG همچنان در تلویزیون ، مانیتور و لوازم خانگی پیشرو است ، این شرکت سالها به تماشای کاهش سهم خود از بازار گوشی های هوشمند گذشته است. 6.5 میلیون دستگاهی که در Q3 2020 به بازار عرضه شده نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل 7.2 میلیون کاهش داشته است و گروه تلفن های هوشمند در 5 سال گذشته حدود 5 تریلیون وون (4.5 میلیارد دلار) ضرر کرده است.

  در ژانویه ، مدیر عامل ال جی گفت این شرکت در حال بررسی تمام اقدامات ممکن در زمینه تجارت تلفن های هوشمند از جمله فروش ، برداشت و کوچک سازی آن است.

  خروج LG از تجارت تلفن های هوشمند احتمالاً بیشتر به نظر می رسد Wing LG

  بر اساس گزارش DongA Ilbo (از طریق بلومبرگ) ، فولکس واگن AG آلمان و Vingroup JSC ویتنام در تلاش بودند تا بازوی گوشی های هوشمند LG را بدست آورند ، اما مذاکرات به نتیجه نرسید. از آنجا که آنها تنها دو طرف علاقه مند بودند ، احتمال خروج ال جی از صنعت تلفن احتمال بیشتری وجود دارد.

  ال جی در حال حاضر ساخت تلفن های میان رده پایین تا متوسط ​​خود را به شرکت های چینی واگذار کرده است. گفته می شود این شرکت با وجود لیست اخیر در بلوتوث SIG ، تولید گوشی رول خود را متوقف کرده است. علاوه بر این ، گزارش شده است که عرضه نیمه اول گوشی های هوشمند جدید آن نیمه تمام مانده است.

  قبلاً شنیده ایم که جانشین LG Rainbow به طور نامحدود به تأخیر افتاده است. توقف عملکرد تلفن های هوشمند احتمالاً پایان پرچمداران فعلی Velvet ، Wing و V60 ThinQ را نیز به همراه دارد.

  LG ماه آینده تصمیم خود را در مورد مشاغل تلفن های هوشمند به کارمندان اعلام خواهد کرد. احتمالاً کارگران آسیب دیده به بخشهای دیگر شرکت منتقل می شوند.

خبرهای دیگر از صنعتی