خبر

 • تک بورد - حماسه به عنوان وعده تجدید نظر خواهی در پرونده دادگاه با اپل

  حماسه به عنوان وعده تجدید نظر خواهی در پرونده دادگاه با اپل
  8 روز و 11 ساعت قبل

  اپیک گیمز در تعطیلات آخر هفته از حکم اخیر پرونده خود علیه اپل درخواست تجدیدنظر کرد. در حالی که این حکم تقریباً در همه موارد با اپل همراه بود ، اما Epic را کاملاً دست خالی نگذاشت ، و در آینده ادعاهای Epic را نیز بست.

  درخواست تجدیدنظر هیچ توضیحی در مورد دلیل ثبت درخواست Epic در آن ذکر نمی کند ، بلکه تصمیمات نهایی پرونده را در دادگاهی بالاتر تجدیدنظر می کند. با این حال ، واضح است که Epic تقریباً به هر چیزی که می خواست نرسید ، بنابراین این درخواست جذاب بود.

  در روز حکم ، Tim Sweeney ، مدیرعامل Epic در توییتر گفت که اینطور نیست برای توسعه دهندگان کوچک برنده شوید. روز بعد او پرونده را ضرر دانست. "امروز: پرونده دادگاه را از دست داد ، از کوه بالا رفت ، صدها صفحه مقاله حقوقی خواند ، کد نوشت. " او گفت. "همانطور که همیشه مصمم به مبارزه تا آزادی توسعه دهندگان و مصرف کنندگان واقعی در نرم افزار و رقابت عادلانه در هر یک از اجزای نرم افزاری پلتفرم موبایل هستم. "

  امروز: پرونده را از دست دادید ، از کوه بالا رفتید ، صدها صفحه مقاله حقوقی بخوانید ، مقداری کد بنویسید. تا آنجایی که تصمیم واقعی برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان در نرم افزار وجود ندارد و رقابت منصفانه در هر یک از اجزای نرم افزار پلتفرم موبایل وجود دارد ، مانند گذشته مصمم به مبارزه هستیم. pic.twitter.com/5PWD6va6mz

  - Tim Sweeney (TimSweeneyEpic) 11 سپتامبر 2021

  حکم 10 سپتامبر شامل حکمی بود مبنی بر اینکه اپل دیگر نمی تواند توسعه دهندگان iOS App Store خود را از پرداخت هزینه های جایگزین به مصرف کنندگان باز دارد. گزینه هایی که از طریق سیستم پرداخت اپل انجام نمی شوند ، بنابراین اپل را از 30 درصد درآمد برنامه نویس که معمولاً جمع آوری می کند ، حذف می کنید.

  با این حال ، قاضی آن پرونده همچنین گفت که Epic hadn " t شواهد کافی برای ادعای خود مبنی بر انحصارطلبی رفتار Apple ارائه کرد. این شرکت همچنین به اپیک دستور داد میلیون ها دلار به اپل بدهد تا بازیکنان Fortnite را در iOS برای خریدهای درون بازی خارج از سیستم پرداخت اپل در سال گذشته خریداری کنند ، این اولین چیزی است که پرونده را راه اندازی کرد.

  در حالی که قاضی گفت اپل در حال حاضر انحصار نیست ، او اعتراف کرد که ممکن است در راه تبدیل شدن به آن باشد. قاضی ایوون گونزالس راجرز در این حکم نوشت: "شواهد نشان می دهد که اپل با سهم قابل توجهی از بازار ، تقریباً در پرتگاه قدرت بازار یا قدرت انحصاری نزدیک است." "اپل تنها با این واقعیت که سهم آن بیشتر نیست نجات می یابد ، زیرا رقبای زیرمجموعه های مرتبط در حال ورود به زیر بازار بازی های موبایل هستند و شاید به این دلیل که شاکی روی این موضوع تمرکز نکرده است. "

  < p> Epic ادعا کرد که پلتفرم اپل به خودی خود بازاری را نشان می دهد که در آن اپل قدرت انحصاری را در اختیار دارد. این حکم مشخص کرد که iOS به سادگی بخشی از بازار بزرگتر کمیسیون های خرید دیجیتال است که شامل همه سیستم عامل های تلفن همراه می شود. با این وجود ، این امر ممکن است در آینده درهای دادگاه دیگری را باز بگذارد تا رفتار اپل را انحصاری بنامد.

خبرهای دیگر از صنعتی