خبر

 • تک بورد - جیم وایتهورست پس از تنها 14 ماه از سمت خود به عنوان رئیس IBM کنار می رود

  جیم وایتهورست پس از تنها 14 ماه از سمت خود به عنوان رئیس IBM کنار می رود
  26 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ IBM یک سری تغییرات رهبری را اعلام کرده است که بلافاصله روی شرکت تأثیرگذار است. بزرگترین افشاگری جیم وایتهورست به عنوان رئیس IBM پس از تنها 14 ماه کار است.

  وایت هورست در اواخر سال 2018 وقتی اعلام شد که IBM قصد دارد Red Hat را که در آن وایتهورست از سال 2007 به عنوان مدیرعامل در آن مشغول به کار بود ، به مبلغ 34 میلیارد دلار با Big Blue درگیر شود. این معامله سال بعد به پایان رسید و در اوایل سال 2020 مشخص شد که وایتهورست در ماه آوریل به عنوان رئیس IBM منصوب می شود.

  IBM روز جمعه گفت که مدیر اجرایی ، که قبلا به عنوان مدیر عامل شرکت Delta کار می کرد ، خطوط هوایی تصمیم به کناره گیری دارد اما همچنان به عنوان مشاور ارشد مدیر عامل شرکت آرویند کریشنا پیش می رود. هیچ دلیلی برای تغییر ناگهانی ذکر نشده است و IBM جایگزینی را اعلام نکرده است.

  https://techbord. com جیم وایتهورست پس از فقط 14 ماه از سمت خود به عنوان رئیس IBM کناره گیری کرد

  (جیم وایتهورست. عکس از دیوید پل موریس ، بلومبرگ)

  در اخبار مرتبط ، IBM همچنین اعلام کرد که بریجت ون کرالینگن تصمیم گرفته است از سمت خود به عنوان معاون ارشد رئیس بازارهای جهانی کناره گیری کند. او به عنوان SVP پروژه های ویژه برای مدت یک سال فعالیت می کند و پس از آن بازنشسته خواهد شد. به ما گفتند که راب توماس جایگزین ون کرالینگن به عنوان SVP بازارهای جهانی خواهد شد.

  IBM تنها شرکت فناوری نیست که تغییرات عمده ای در رهبری ایجاد می کند. جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، روز دوشنبه ، 5 ژوئیه از سمت مدیرعامل غول تجارت الکترونیکی کناره گیری می کند و رئیس AWS ، اندی جاسی جایگزین او می شود.

  اعتبار اعتبار تصویر





خبرهای دیگر از صنعتی