خبر

 • تک بورد - جیم لانزون ، مدیرعامل Tinder به عنوان مدیرعامل بعدی یاهو معرفی شد

  جیم لانزون ، مدیرعامل Tinder به عنوان مدیرعامل بعدی یاهو معرفی شد
  12 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ جیم لانزون ، مدیرعامل Tinder به عنوان رئیس بعدی یاهو معرفی شد. مدیریت جهانی آپولو این را روز جمعه ، تنها یک هفته پس از تکمیل خرید پیشگام اینترنت ، اعلام کرد. آیا با مدیریت جدید و رهبری جدید ، آیا یاهو می تواند به شکوه قبلی خود بازگردد؟

  Verizon در ماه مه ، اگر به خاطر داشته باشید ، تصمیم گرفت AOL و Yahoo را در Apollo Global Management بارگیری کند ، به عنوان بخشی از یک معامله به ارزش 5 میلیارد دلار. با توجه به اینکه شرکت 4.4 میلیارد دلار برای AOL در سال 2015 و 4.48 میلیارد دلار برای یاهو در سال بعد پرداخت کرده بود ، این یک ضرر بزرگ بود.

  Lanzone به عنوان یک مدیر باتجربه با بیش از دو دهه فناوری و تجربه رسانه ای در کمربند او او در 27 ژوئیه 2020 توسط Match Group به عنوان مدیرعامل Tinder منصوب شد ، اما قبل از آن ، وی عملیات دیجیتالی CBS Corporation را رهبری می کرد و بر بیش از 30 مارک رسانه های دیجیتال نظارت داشت.

   https://techbord.com مدیرعامل Tinder جیم لانزون بعنوان مدیرعامل بعدی یاهو

  Lanzone ، که همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره مدیران GoPro جانشین مدیر عامل فعلی Yahoo Guru Gowrappan می شوند که به عنوان مشاور ارشد تجارت خصوصی سهام آپولو معرفی شده است. رئیس یاهو و شریک آپولو رید ریمن گفت که اطمینان دارند که با تجربه و مهارت های مدیریتی اثبات شده ، لانزون شخص مناسبی است که یاهو را در مرحله تحول هدایت می کند.

  لانزون در 27 سپتامبر 2021 مدیرعامل یاهو می شود. .

  در همین حال ، Tinder گفت ، Renate Nyborg جای خالی خود را پر خواهد کرد. نیبورگ سال گذشته به عنوان مدیر کل اروپا ، خاورمیانه و آفریقا به این شرکت پیوست. اولین روز او به عنوان مدیرعامل نیز 27 سپتامبر خواهد بود.

  اعتبار تصویر دیوید پل موریس ، بلومبرگ

خبرهای دیگر از صنعتی