خبر

 • تک بورد - جک دورسی می خواهد یک صندوق دفاع قانونی برای توسعه دهندگان بیت کوین ایجاد کند

  جک دورسی می خواهد یک صندوق دفاع قانونی برای توسعه دهندگان بیت کوین ایجاد کند


  11 روز و 12 ساعت قبل

  جک دورسی، مدیرعامل بلاک، ایجاد یک صندوق دفاع قانونی را پیشنهاد کرده است که به توسعه دهندگان بیت کوین کمک می کند تا با دعاوی حقوقی فزاینده مقابله کنند. اگر توسعه دهندگان بخواهند از خدمات صندوق استفاده کنند رایگان خواهد بود. در ابتدا، داوطلبان و وکلای پاره وقت در پرونده ها کمک می کردند و هیئت مدیره صندوق مسئول تعیین پرونده ها و متهمان برای کمک خواهد بود.

  دورسی اصول اولیه پیشنهاد را در یک ایمیل به لیست پستی Bitcoin-dev تشریح کرد. در آن، او گفت که دعوی قضایی و تهدیدهای مستمر برای جامعه تأثیر مورد نظر خود را دارد زیرا برخی از متهمان فردی تصمیم به تسلیم در غیاب حمایت قانونی کرده اند.

  صندوق دفاع قانونی بیت کوین یک غیرانتفاعی خواهد بود. نهادی که وظیفه دارد به توسعه دهندگان کمک کند تا سردردهای قانونی را به حداقل برسانند. به طور خاص، صندوق به یافتن و حفظ وکیل مدافع، توسعه استراتژی‌های حقوقی و پرداخت هزینه‌های حقوقی کمک خواهد کرد.

  دورسی، علاوه بر الکس مورکوس و مارتین وایت، به عنوان اولین اعضای هیئت مدیره خدمت خواهد کرد.

  >

  https://techbord.com جک <b>دورسی</b> می <b>خواهد</b> یک <b>صندوق</b> <b>دفاع</b> <b>قانونی</b> برای <b>توسعه</b> <b>دهندگان</b> بیت <b>کوین</b> <b>ایجاد</b> کند

  < بدون شک دورسی علاقه خاصی به بیت کوین دارد. در اواخر سال 2020، او 50 میلیون دلار از پول Square را برای خرید 4709 بیت کوین استفاده کرد. در آینده نزدیک، این حرکت توسط برخی به عنوان نقطه شروعی برای آخرین رالی کریپتو در نظر گرفته شد. با ارزش فعلی بیت کوین 43860.26 دلار، این سرمایه گذاری اکنون بیش از 206 میلیون دلار ارزش دارد.

  تابستان سال بعد، Square (اکنون بلاک) گفت که در حال ساخت یک کیف پول سخت افزاری برای این ارز دیجیتال است. چند ماه بعد، دورسی از سمت مدیرعاملی توییتر کنار رفت و بدون شک زمان بیشتری را در برنامه شلوغ خود آزاد کرد.

  اعتبار تصویر: موسسه حقوقی Tingey Injury


  تگ ها:

  دورسی , خواهد , صندوق , دفاع , قانونی , توسعه , دهندگان , کوین , ایجاد


  v 11
خبرهای دیگر از صنعتی