خبر

 • تک بورد - جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد

  جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
  19 روز و 3 ساعت قبل

  رو به جلو: جوی آویشن مستقر در کالیفرنیا ، که در حال کار بر روی یک هواپیمای کاملاً برقی و برخاست عمودی (eVTOL) برای یک سرویس تاکسی هوایی است ، اولین فیلم از این وسیله نقلیه را در پرواز منتشر کرده است و بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

  Joby بیش از ده سال است که روی eVTOL خود کار می کند و بیش از 1000 پرواز آزمایشی را انجام داده است ، اما این اولین بار است که به نمایش عمومی در می آید ، New Atlas می نویسد. هواپیمای 5 نفره - یک خلبان و چهار مسافر - می توانند به سرعت 200 مایل در ساعت برسند و دارای برد 150 مایل هستند. چرخش های کج که به آن بالابر عمودی و کروز بال دار افقی می دهند. جوبی می گوید که بی سر و صدا بلند می شود (همانطور که در ویدئو زیر دیده می شود) و هنگام پرواز از بالای سر تقریباً ساکت است.

  وب سایت جوبی مثالی از سرویس تاکسی هوایی خود را ارائه می دهد که امیدوارم باشد قادر به یک سفر از LAX کالیفرنیا به ساحل نیوپورت با جاده 43.7 مایل است و سوار شدن به ماشین حدود یک ساعت و پانزده دقیقه طول می کشد. یک مسیر مستقیم هوایی 35.2 مایل است و فقط در پانزده دقیقه می توان آن را به اتمام رساند.

  ما سالهاست که درباره خدمات پرواز تاکسی می شنویم و بی شک Joby یکی از شرکتهای دارای پشتوانه مالی است. این یک واقعیت است. تویوتا و اینتل دو نام بزرگی هستند که سرمایه گذاری زیادی در این شرکت انجام داده اند و به آن کمک کرده اند تا در یک دوره مالی C به 590 میلیون دلار برسد و در حال آماده شدن برای عرضه عمومی در بورس اوراق بهادار نیویورک است.

  علاوه بر پول در بانک ، جوبی مالک Uber Elevate است و در مورد کلاس صدور گواهینامه eVTOL با FAA توافق کرده است. این شرکت امیدوار است که وسیله نقلیه آن از سال 2024 وارد عملیات تجاری شود.

خبرهای دیگر از صنعتی