خبر

 • تک بورد - جنبه زشت انویدیا: یک ماشین سواری غلتکی که نشان می دهد چه زمانی Big Tech به آن دست نمی یابد

  جنبه زشت انویدیا: یک ماشین سواری غلتکی که نشان می دهد چه زمانی Big Tech به آن دست نمی یابد
  3 روز و 5 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: انویدیا در یک ایمیل مختصر ، به Hardware Unboxed (و با گسترش TechSpot) گفت که دیگر واحدهای بررسی نسخه GeForce Founders Edition را به آنها ارائه نمی دهد. دلیل بیان شده؟ صرف زمان بسیار کم و تمرکز بر ردیابی اشعه RTX ، در مقایسه با عملکرد شطرنجی. ظاهراً Hardware Unboxed چیزهایی را که ما (انویدیا) ، گیمرها و سایر اعضای صنعت می بینند ، ندیده است. "همانطور که اکثر شما می دانید ، Hardware

  به عنوان یک شرکت ، تصمیم گیری درمورد بازرسان مورد نظر برای همکاری با انویدیا است. با این حال ، این و سایر حوادث مرتبط س questionsالات جدی در مورد استقلال روزنامه نگاری و آنچه که آنها از بازرسان هنگام ارسال محصولات برای نظر بی طرفانه انتظار دارند ، ایجاد می کند. ما به عنوان یک نشریه مستقل فناوری ، بیش از 20 سال گذشته را صرف تهیه محتوای عینی و آموزنده کرده ایم. سخت افزار بررسی فنی جعبه گشاد جامع است. هدف آنها این است که مشتریان را در مورد هر جنبه از یک محصول خاص آگاه کنند ، بنابراین شما دقیقاً می دانید که قبل از تصمیم خرید چه چیزی را دریافت می کنید.

  انویدیا رسما تصمیم گرفته است که ما را از دریافت بنیانگذاران GeForce منع کند نسخه های بررسی نسخه GPU استدلال آنها این است که ما به جای ردیابی اشعه ، بر رستری سازی متمرکز شده ایم. آنها گفته اند "" اگر جهت تحریریه شما تغییر کند "این مورد را دوباره مرور می کنند. موارد دیگر

  - جعبه گشایی سخت افزار (HardwareUnboxed) 11 دسامبر 2020

  در فضای سخت افزاری گرافیکی پویا امروز ، با پرچمداران 350 وات ، ردیابی اشعه سخت افزاری و راه حل های خنک کننده عجیب و غریب ، گسترده است دامنه نقاط داده HUB نگاه می کند. اما در پایان روز ، فقط یک سوال واقعی وجود دارد که هر خریدار GPU می خواهد بداند: بازی ها چقدر روی یک سخت افزار خاص اجرا می شوند؟ با توجه به اینکه 99٪ درصد بازی های Steam از خطوط لوله رندر فقط شطرنجی برخوردار هستند ، عملکرد رستر شدن نکته کلیدی بود که استیو در بررسی های GPU در نظر گرفت.

  ردیابی اشعه اهمیت بیشتری پیدا می کند. AMD هر دو دستگاه PlayStation 5 و Xbox Series X / S را با شتاب دهنده های پرتوی سخت افزاری مجهز کرد و ما شاهد تصاویری قابل توجه در زمینه اشعه در بازی هایی مانند Spiderman: Miles Morales در PlayStation 5 و Forza Motorsport آینده در Xbox Series X / S هستیم. در حالی که عملکرد واقعاً در آنجایی که باید باشد (حتی با کمک DLSS) وجود ندارد ، Cyberpunk 2077 یک دید فکری برای نسل بعدی در رایانه ارائه می دهد ، با جلوه های RTX که تمام راه را فرا می گیرد.

  < p> با این حال ، بیشتر بازی ها (از جمله تقریباً تمام عناوین RTX) بر روی رندرهای رستری ساخته شده اند. یک کارت گرافیک فرضی که بیشتر فضای آن برای ردیابی اشعه اختصاص داده شده است ، Quake II RTX را عالی اجرا می کند و ... چیز دیگری نیست. ردیابی ری کاملاً شایسته جایگاهی در بررسی های مدرن GPU است. اما در بازی های کافی به اندازه کافی وجود ندارد که هر بازبینی مسئول بتواند آن را به جای عملکرد شطرنجی در مرکز قرار دهد. این عدالت را درمورد مصرف کنندگان ، که در درجه اول بارهای شطرنجی بیشتری دارند ، اجرا نمی کند. به همین دلیل شکایت انویدیا بسیار گیج کننده است.

  از همه برای حمایت متشکرم ، هنگام خواندن نظرات و داستان ها متوجه شدم که دقیقاً 20 سال پیش اولین محصول Nvidia GeForce خود را مرور کردم ، GeForce2 GTS عرضه شد توسط انویدیا. بنابراین ، آنها فقط به یک رابطه کاری 20 ساله و برای چه پایان دادند؟

  - Hardware Unboxed (@ HardwareUnboxed) 11 دسامبر 2020

  در ایمیل خود به استیو ، مدیر ارشد روابط عمومی انویدیا ، برایان دل ریزو می گوید که " انویدیا برای ردیابی اشعه همه کاره است ، "و" علی رغم همه این پیشرفت ها ، بررسی ها و توصیه های GPU شما همچنان به صورت منفرد بر روی عملکرد رستریزه کردن متمرکز هستند و شما تا حد زیادی از تمام فن آوری های دیگر که ما به گیمرها ارائه می دهیم تخفیف دارید. "Del Rizzo ادامه می دهد که "شما چیزهایی را که ما ، بازیکنان و سایر اعضای صنعت می بینند ، نمی بینید." در صفحه فرود انویدیا برای DLSS ، تولید کننده GPU به معنای واقعی کلمه از یک جعبه جعبه سخت افزار ("بسیار چشمگیر") برای ارتقا technology فن آوری ارتقا AI هوش مصنوعی خود استفاده می کند. نگاه اولیه ما به DLSS در Battlefield V فناوری ای را نشان داد که نیاز مبرم به پیشرفت داشت. دو سال بعد ، ما DLSS 2.0 را در Control و Wolfenstein Youngblood مرور کردیم و پیشرفت فوق العاده Nvidia را در این فناوری شناختیم. ادعای HUB "چیزها را به همان شکل نمی بیند " کمترین حد است. به عنوان یک بازرس عینی ، استیو در قبال بینندگان و خوانندگان خود مسئولیت دارد که مسائل را به همان روال خود ببیند که ممکن است همیشه با دیدگاه انویدیا مطابقت نداشته باشد.

  اعتماد و عینیت برای هر بازبینی موفق بسیار مهم است. هر کارت گرافیک برنده نیست. برخی مانند Radeon VII و GeForce GT 1030 DDR4 کاملاً افتضاح بودند. هر فناوری گرافیکی نیز تغییر دهنده بازی نیست.

  من در مورد آخرین تصمیم NVIDIA برای شلیک هر دو پای خود حرف دیگری برای گفتن دارم: آنها اکنون این کار را کرده اند تا هر بازبینی تحت پوشش RT تحت نظارت بینندگان غیرقابل اعتماد قرار خواهد گرفت که مشکوک به براندازی توسط شرکت خواهند شد. خود مختصر از NVIDIA.

  - GamersNexus (GamersNexus) 11 دسامبر 2020

  واضح است که بازرسان می دانند که این هیچ مورد جداگانه ای نیست ، اما نوشتن یک ایمیل کامل برای انویدیا بسیار متکبرانه است که توضیح می دهد شما هم می توانید با دیدگاه های آنها مطابقت داشته باشید ، یا غیره.

  یک دهه پیش ، سخت افزار PhysX Nvidia به عنوان یک انقلاب شناخته می شد ، این امکان را برای تخریب پیشرفته ، پویایی سیال و شبیه سازی ذرات در بازی هایی مانند Arkham City و Metro: 2033. در سال 2010 ، ما معیارهای PhysX را در بررسی Mafia II قرار دادیم. AnandTech ، سخت افزار تام و سایر رسانه ها نیز به طور گسترده PhysX را تحت پوشش قرار دادند. با این حال ، اهمیت این کار هرگز مهمتر از عملکرد شطرنجی نبود. معیارهای شطرنجی ، معیارهای شطرنجی بیشتری با ضد-aliasing فعال شده است و سپس یک تست PhysX وجود دارد. در اینجا موضوعی روشن و ثابت از PhysX تا RTX وجود دارد: HUB و TechSpot به فناوری های GPU مقدار پوشش را می دهند که به اعتقاد ما برای انتخاب آگاهانه مصرف کنندگان به آنها نیاز دارند.

  این حتی مشکل بیشتری دارد. (و همانطور که JayZTwoCents توصیف می کند از حالت لمس خارج است) ، وقتی دل ریززو اشاره می کند که برخلاف مشتریان ، Hardware Unboxed و سایر رسانه ها از واحدهای بررسی GPU چگونه "سود" می گیرند. Del Rizzo در اینجا این نکته واضح را بیان می کند که مشتریان GPU رایگان دریافت نمی کنند ، آنها برای پول خود سخت کار می کنند. "کنار گذاشتن این واقعیت که بررسی های دقیق HUB اغلب چندین روز و هفته به طول می انجامد ، این بیانیه جنگل درختان را از دست می دهد. بله ، بیشتر رسانه های بازبینی از فروشندگان سخت افزار واحد دریافت می کنند. اما آنها این تفاهم را دارند که بررسی های آنها به صدها هزار مشتری بالقوه خواهد رسید ، که به دنبال اطلاعات معتبر هستند.

  ارزیابی دقیق اینکه چند نفر گرافیک GeForce RTX خریداری کرده اند دشوار است. کارت پس از تماشای یکی از چندین بررسی RTX HUB - بین TechSpot و HUB به طور مشترک ، هزاران تخمین می زنیم - اما مطمئناً ارزش آن بیش از هزینه یک کارت گرافیک است. اما ، در نهایت ، این چیزی نیست که در اینجا بازی کند ...

  حمله به آزادی مطبوعات همیشه یک سناریو ضرر-باخت-باخت است: بازرسان ، مشتریان و مشاغل همگی تأثیر منفی می گذارند. اندکی پس از آنکه استیو با ایمیل انویدیا علنی شد ، مورد حمایت چشمگیر جامعه فناوری قرار گرفت. نه فقط طرفداران Hardware Unboxed ، یا بینندگان و خوانندگان ، بلکه رسانه های متعدد فناوری که می فهمند این فقط مربوط به Steve یا Hardware Unboxed نیست ، بلکه اصل آن نیز هست.

  واضح است که بازرسان می دانند این هیچ انزوایی وجود ندارد ، اما انویدیا بسیار مغرورانه بود که یک ایمیل کامل بنویسد و توضیح دهد که شما می توانید با نظرات آنها مطابقت داشته باشید یا غیره. این اتفاق می توانست برای هر خروجی دیگری رخ دهد. در واقع ، این برای بسیاری از آنها قبلا اتفاق افتاده است ، اما یا به میزان کمتری یا به گونه ای که Nvidia (یا هر شرکت بزرگ دیگر فناوری بزرگ) به سادگی نقش بی توجهی به بازبینی را بازی کرده است ، بدون اینکه هرگز توضیحی به آنها بدهید. p>

  کمتر از 48 ساعت بعد ، استیو خبر خوب را دریافت کرد.

  انویدیا عذرخواهی کرد و همه چیز را به عقب برگرداند. اخبار عالی در واقع ، اما بگذارید واضح باشیم که اگر حمایت جامعه در سطح وسیع و افراد کلیدی در فضای فناوری که چنان نفوذ عظیمی دارند ، رخ نمی داد که نادیده گرفتن انویدیا برای آنها بسیار زیاد بود ، چنین اتفاقی نمی افتاد. . لینوس از LinusTechTips (غضب خشمگینانه وی در WAN Show که در بالا جاسازی شده طلای خالص است) و استیو از Gamers Nexus ، دو نفر از این افراد بودند.

  استیو والتون (HUB) خود ما کسی بود که در این شرایط زندگی می کرد طی چند روز گذشته نزدیک سینه او بود و انتظار داشت که به زودی ویدئویی را با بازخوانی خود بارگذاری کند.

  اخبار بزرگ من همین الان ایمیلی از انویدیا دریافت کردم که از ایمیل قبلی عذرخواهی می کند و آنها حالا همه چیز را به عقب برگرداند. این چیز طی چند روز گذشته یک ماشین غلتکی است. من می خواهم از همه کسانی که ما را حمایت می کنند ، تشکر کنم ، بدیهی است که ازlinusgsebastian

  بسیار سپاسگزارم - Hardware Unboxed (HardwareUnboxed) 12 دسامبر 2020

  چیزهایی که واقعاً لازم نیستند ، به این سختی ها هستند. در پایان روز ، بازرسان ، مشتریان (و "بقیه صنعت ") همه چیزهای مشابه را می خواهند. ما می خواهیم Nvidia ، AMD ، Intel (و هک ، حتی اپل!) سخت افزار عالی تولید کنند که می تواند عدالت را برای نسل بعدی بازی ها و محاسبات اعمال کند. در سالهای آینده چیزهای زیادی وجود دارد که می توان منتظر آنها بود.

  ما همچنان به نگاهی جامع و گسترده ادامه خواهیم داد تا هر فناوری که پوشش می دهیم فضای عادلانه خود را بدست آورد. همانطور که انویدیا گفت ، مصرف کنندگان برای پول خود سخت کار می کنند. ما فقط می خواهیم مطمئن شویم که می دانید برای چه چیزی هزینه می کنید.

خبرهای دیگر از صنعتی