techbord.com جف بزوس امسال از سمت خود به عنوان مدیر عامل آمازون کناره گیری می کند

سیب زمینی داغ: آمازون به عنوان یک کتابفروشی آنلاین فروتن آغاز به کار کرد ، اما تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های فناوری چند ملیتی در جهان شد - همه زیر نظر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت جف بزوس. با این حال ، همه اینها در شرف تغییر است. امروز بزوس در نامه ای که برای كارمندان خود ارسال شده بود ، اخبار مهمی را اعلام كرد: در سه ماهه سوم سال 2021 ، وی رسماً از سمت مدیرعاملی آمازون كنار خواهد رفت و در عوض ب

پس از 27 سال خدمت ، بزوس مسئولیت شرکت را به دوست و همکار خود ، اندرو جاسی تحویل می دهد. جاسی شاید بیشتر به دلیل تأسیس بخش محبوب سرویس های وب (AWS) آمازون مشهور باشد.

AWS یک پلت فرم رایانش ابری است که بیش از یک میلیون کاربر خدمات ارائه می دهد. در واقع ، این دلیل آن است که بسیاری از وب سایت ها و خدمات مورد علاقه شما امروز زنده هستند. موفقیت AWS ، همراه با دوران طولانی جاسی در آمازون - که در سال 1997 به آن پیوست - برای بزوس روشن ساخت که او بهترین مرد برای این کار است.

https://techbord.com جف بزوس امسال از سمت خود به عنوان مدیر عامل آمازون کناره گیری کند

"اندی به خوبی شناخته شده است بزوس در اعلامیه خود می نویسد: "در داخل شرکت و تقریباً تا آنجا که من در آمازون بوده ام." "او یک رهبر برجسته خواهد بود و از اعتماد به نفس کامل من برخوردار است. "

سوالی که اکنون ذهن همه ما را درگیر می کند این است ... چرا؟ چرا بزوس اکنون ، از همه زمان ها ، در حال ترک است؟ آمازون از نظر مالی بهتر از هر زمان دیگری است و مدیر عامل اجرایی به زودی یکی از ثروتمندترین افراد کره زمین است.

ظاهراً پاسخ ساده است: زمان. بزوس در حال حاضر مسئول چندین شرکت و ابتکار عمل است ، از جمله صندوق Day 1 ، صندوق Bezos Earth و Blue Origin ، به نام چند شرکت. به گفته وی ، نقش او به عنوان رهبر آمازون به سادگی وقت و انرژی کافی برای او در اختیار ندارد تا تمام پروژه های دیگر را در اختیار داشته باشد.

 https://techbord.com جف بزوس امسال از سمت خود به عنوان مدیر عامل آمازون کناره گیری کند

هنگامی که او سرانجام از سمت رهبری خود کنار می رود ، بزوس بسیار بهتر خواهد شد موقعیت برای کمک به پیشرفت این سازمان ها.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تصمیم بزوس در اینجا به منزله جدا شدن کامل آمازون به عنوان یک شرکت نیست. به محض رسیدن به سمت رئیس اجرایی هیئت مدیره ، بزوس همچنان قادر خواهد بود كه كنترل و نفوذ خود را بر جهت كلی آمازون حفظ كند ، بدون اینكه وی را ملزم به حضور در عملیات روزمره كند. برای چند میلیاردر به نظر می رسد یک رسانه خوشحال کننده باشد.

برای بستن کارها ، شما را با بیانیه نهایی خود بزوس به شما می دهیم:

به اختراع ادامه دهید و ناامید نشوید ، در حالی که در ابتدا این ایده دیوانه است. به یاد داشته باشید که سرگردان شوید. بگذارید کنجکاوی قطب نمای شما باشد. روز 1 باقی مانده است.

جف بزوس امسال از سمت خود به عنوان مدیر عامل آمازون کناره گیری می کند
industry/جف-بزوس-امسال-از-سمت-خود-به-عنوان-مدیر-عامل-آمازون-کناره.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.