خبر

 • تک بورد - جان کارماک حراج کنسول و سخت افزار را برای ضرب و شتم پوست سرها پیشنهاد می کند ، اما برنامه او ناقص است

  جان کارماک حراج کنسول و سخت افزار را برای ضرب و شتم پوست سرها پیشنهاد می کند ، اما برنامه او ناقص است
  24 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ در حالی که بازار شخص ثالث برای کنسول های جدید و سخت افزار رایانه همچنان در حال رونق است ، برخی از آنها این سوال را دارند که آیا کانال های فروش سنتی باید از بین بروند؟ در پست اخیر خود در توییتر ، جان کارماک ، بنیانگذار id Software ، گفت به نظر می رسد ما با "یک سیستم حراج شفاف مستقیم از تولید کنندگان و بازار کارآمد تر" بهتر خواهیم بود.

  "کارماک افزود:" در قیمت های گزارش شده بسیار خشمگین خواهد شد ، اما در پایان حذف واسطه ها باید برای مصرف کنندگان بهتر باشد.

  با توجه به کمبودها و دلالان در مورد مسائل مانند 3090 پردازنده گرافیکی و کنسول های جدید ، به نظر می رسد که ما واقعاً با یک سیستم حراج شفاف مستقیم از تولید کنندگان و یک بازار کارآمد بهتر خواهیم بود. دنیای کانال های فروش در گذشته از این امر جلوگیری می کرد ، اما ما \

  - John Carmack (ID_AA_Carmack) 19 فوریه 2021

  در اینجا هضم چیزهای زیادی وجود دارد ، بنابراین بیایید کمی لقب دهیم در یک زمان. برای کسانی که از اواخر با بازارهای بازی و سخت افزار همراه نبوده اند ، هر دو با مشکلات چند وجهی خرده فروشی روبرو هستند که تا حدودی از این موارد ناشی می شود:

  کمبود تراشه به دلیل همه گیر شدن فروشندگان خرده فروشان به اینترنت به دلیل Scalpers همه گیر با استفاده از رباتها برای خرید کل موجودی آنلاین و فروش مجدد برای سود کلان. یک بازار پر رونق رمزنگاری که ماینرهای آماتور را به خود جلب می کند اما راه حلی که وی ارائه داده دارای اشکالات بسیاری است.

  فروش مستقیم به مشتری از طریق حراج به طور موثری پوست سر را از بین می برد ، اما این از نظر خریدار چیزی حل نمی کند. موجودی کالا هنوز کم است و قیمت ها خیلی بالاتر از خرده فروشی است. تنها تفاوت در این است که سازندگان سخت افزار به جای استفاده از پوسته پوسته های منفرد ، سود اضافی را بدست می آورند.

  https://techbord. com جان کارمک حراج کنسول و سخت افزار را برای ضرب و شتم پوست سر پیشنهاد می کند ، اما برنامه او ناقص است

  این یک کرم کاملا جدید از کرم ها را باز می کند. ناگهان ، انویدیا و AMD تمام انتقادها و فشارهای منفی را برای قیمت های بالا دریافت می کنند ، نه پوست سر. شما همچنین باید در مورد خطر کمبود موجودی مصنوعی نگران باشید. علاوه بر این ، به بازسازی کامل فرآیند فروش نیاز دارد.

  تولیدکنندگان یک وظیفه دارند: تولید محصولات. فروش مستقیم کالا به مشتریان بخشی از شرح شغل آنها نیست و بدون تجربه ، آنها احتمالاً در این کار مهارت چندانی نخواهند داشت. این مرا به یاد خطی از کمدین میچ هدبرگ می اندازد: "این عادلانه نیست ، می دانید؟ انگار که من یک آشپز هستم ، و من الاغم را کار کردم تا واقعاً یک آشپز خوب شوم ، و آنها گفتند "خوب شما یک آشپز هستید ... می توانید کشاورزی کنید؟"

خبرهای دیگر از صنعتی