خبر

 • تک بورد - ثروت الون ماسک 15 میلیارد دلار افزایش می یابد و قرار است مارک زاکربرگ را به عنوان سومین فرد ثروتمند جهان تصاحب کند

  ثروت الون ماسک 15 میلیارد دلار افزایش می یابد و قرار است مارک زاکربرگ را به عنوان سومین فرد ثروتمند جهان تصاحب کند
  25 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ طی چند روز گذشته حتی با توجه به معیارهای الون ماسک ، اتفاقات زیادی برای میلیاردر افتاده است: آزمایش های مثبت و منفی Covid-19 ، پرتاب چهار فضانورد به فضا در داخل وسیله نقلیه ساخته شده توسط یکی از شرکت های او و اکنون 15 میلیارد دلار ثروت شخصی وی افزایش یافته و مدیر عامل شرکت را از مارک زاکربرگ بعنوان سومین فرد ثروتمند جهان جلوتر قرار داده است.

  ثروت اضافی ماسک پس از پذیرش تسلا در S&P 500 حاصل می شود که عملکرد سهام 500 شرکت بزرگ ذکر شده در بورس های سهام آمریکا را اندازه گیری می کند. تسلا در ماه سپتامبر نتوانست این کاهش را انجام دهد اما اکنون با ارزش 386 میلیارد دلار در 21 دسامبر به عنوان بزرگترین تازه وارد در تاریخ گروه وارد شاخص می شود. این مبلغ آن را بالاتر از Nvidia ، Mastercard ، Walt Disney و Verizon قرار می دهد.

  تسلا پس از گزارش ضرر در بیشتر عمر خود ، پنج چهارم متوالی سود را تجربه کرده است و به آن کمک می کند تا معیارهای ورود به S&P را برآورده کند. 500.

  "(تسلا) یکی از بزرگترین افزایشهای وزن در S&P 500 در دهه گذشته خواهد بود ، و در نتیجه یکی از بزرگترین معاملات بودجه در تاریخ S&P 500 را ایجاد خواهد کرد ،" سخنگوی برای شاخص های S&P داو جونز ، از طریق بی بی سی گفت.

  بلومبرگ گزارش داد که سهام تسلا دیروز با 408 دلار بسته شد. دارایی خالص ماسک با 20 درصد سهم خود در این شرکت به 117.5 میلیارد دلار افزایش یافت. در حال حاضر شاخص میلیاردرهای بلومبرگ او را با 102 میلیارد دلار در مکان چهارم قرار داده است زیرا هنوز جهش اخیر اضافه نشده است. وقتی اینطور شد ، ماسک از زاکربرگ (106 میلیارد دلار) جلوتر خواهد بود در حالی که پشت بیل گیتس (129 میلیارد دلار) و جف بزوس (184 میلیارد دلار) نشسته است. ماسک در رابطه با به دست آوردن ثروت سالانه در لیست اول است ، اگرچه در طول 12 ماه گذشته 90 میلیارد دلار (در لیست هنوز 74.6 میلیارد دلار است) به دارایی شخصی خود اضافه کرده است.

  https://techbord.com ثروت ایلون ماسک 15 میلیارد دلار افزایش می یابد و قرار است مارک زاکربرگ را به عنوان سومین فرد ثروتمند جهان عبور دهد

  ماسک با دارایی 117 میلیارد دلاری بالاتر از زاکربرگ است

  ماسک ، که مدتهاست اهمیت ویروس کرونا را کمرنگ می کند ، هفته گذشته در توئیتی نوشت که چهار آزمایش Covid-19 انجام داده است ، دریافت دو نتیجه منفی و دو نتیجه مثبت در یک روز. خبرهای بهتری برای پیگیری وجود داشت: ناسا با استفاده از یک فضاپیمای تجاری که توسط شرکت ماسک اسپیس ایکس ساخته و اداره می شود ، خدمه خود را به مدار فرستاده و به ایستگاه فضایی بین المللی می فرستد.

خبرهای دیگر از صنعتی