خبر

 • تک بورد - توییتر پیشنهاد تسویه 809 میلیون دلار برای پایان دادن به شکایت قانون مبادله اوراق بهادار را ارائه می دهد

  توییتر پیشنهاد تسویه 809 میلیون دلار برای پایان دادن به شکایت قانون مبادله اوراق بهادار را ارائه می دهد
  28 روز و 5 ساعت قبل

  توییتر یک پیشنهاد حل و فصل به دادگاه فدرال برای بستن یک دعوی به اتهام گمراه کردن سرمایه گذاران در سال 2014 ارائه کرده است. مبلغ تسویه فقط یک میلیارد دلار خجالت می کشد و توییتر این پول را با \ "نقد در دست \" پرداخت می کند. این توافق به عنوان پذیرش تخلف محسوب نمی شود.

  روز دوشنبه ، توییتر با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد که دعوای اقدامی طبقاتی 2016 را با مبلغ 809.6 میلیون دلار حل و فصل می کند. در این شکایت ادعا شده است که شرکت در سال 2014 سرمایه گذاران را در مورد رشد و تعداد كاربران ماهانه خود (MAU) مغایر با بندهای 10 (ب) و 20 (الف) قانون مبادله اوراق بهادار 1934 گمراه كرده است.

  این شکایت ادعا می کند که توییتر پیش بینی های "غیرواقعی" رشد در طول "روز تحلیلگر" در سال 2014 ارائه کرده است. این شرکت ادعا کرده است که انتظار می رود تعداد MAU را تا سال 2018 دو برابر کند و به 550 میلیون نفر برساند و درآمدها در همان سال به 4.6 میلیارد دلار برسد. دوره زمانی. سپس توییتر با تغییر معیارهای MAU و اضافه کردن اعداد رشد از طریق معیارهای "رشد بی کیفیت " ، با "بازی پوسته " با سرمایه گذاران بازی کرد.

   https://techbord.com توییتر پیشنهاد تسویه 809 میلیون دلار برای پایان دادن به شکایت قانون مبادله اوراق بهادار

  به طور خاص ، توییتر استفاده از " نمایش زمانبندی "خود را متوقف کرد . "مشاهده جدول زمانی ، ردیابی رشد MAU را برای سرمایه گذاران آسان کرد. در سال 2016 ، Vanity Fair گفت که این شرکت همچنین تعداد کاربران را با ارسال ایمیل های خودکار به حسابهای غیر فعال طولانی مدت برای ورود آنها به سیستم شروع کرده است تا بتواند آنها را در معیارهای MAU خود حساب کند.

  توییتر هرگونه تخلفی را رد می کند. اما می خواهد موضوع را خارج از دادگاه حل کند. تسویه حساب 800+ میلیون دلاری پیشنهادی آن در صورت مالی مالی سه ماهه سوم 2021 ثبت می شود و پرداخت ها با استفاده از "نقد در دست" در سه ماهه چهارم انجام می شود. با این حال ، این پیشنهاد هنوز باید توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شمالی کالیفرنیا تأیید شود.

خبرهای دیگر از صنعتی