خبر

 • تک بورد - توزیع جوهر Hulu با ViacomCBS معامله می کند تا کانال های بیشتری را به سرویس تلویزیون زنده خود برساند

  توزیع جوهر Hulu با ViacomCBS معامله می کند تا کانال های بیشتری را به سرویس تلویزیون زنده خود برساند
  11 روز و 8 ساعت قبل

  این توافق نامه چند ساله باعث می شود Hulu + Live TV 14 کانال جدید از جمله MTV ، Nickelodeon ، Paramount Network ، Comedy Central و VH1 و غیره دریافت کند. این معامله همچنین به این معنی است که سرویس تلویزیونی زنده Hulu به حمل شبکه هایی مانند CW و CBS Sports Network ادامه خواهد داد.

  ViacomCBS روز دوشنبه توافق نامه توزیع جدیدی را اعلام کرد که محتوای بیشتری را از نمونه کارهای خود به سرویس پخش زنده اشتراک تلویزیون Hulu می آورد.

  مشترکین علاوه بر این توانایی اضافه کردن Showtime به عنوان یک کانال برتر را دارند ، ما " دوباره گفت. شرایط مالی توافق نامه به اشتراک گذاشته نشده است. کانال های بیشتری به سرویس تلویزیون زنده آن ">

  پیشنهاد زنده تلویزیونی Hulu در اواسط سال 2017 با انتخاب محدود کانال ها و برچسب قیمت 40 دلار در بتا راه اندازی شد. امروزه ، این امکان دسترسی به بیش از 65 کانال و یک DVR مبتنی بر ابر را دارد که می تواند 50 ساعت محتوای ضبط شده را ذخیره کند.

  با 64.99 دلار در ماه ، در واقع مقرون به صرفه تر از سرویس اشتراک کابل سنتی نیست اما از نظر نحوه تحویل محتوا و دستگاه هایی که می توانید آن را تماشا کنید ، انعطاف پذیری خواهید داشت. بعلاوه ، هیچ قرارداد مزاحمتی وجود ندارد که بتوانید با آنها درگیر شوید بنابراین شما می توانید هر زمان که بخواهید لغو کنید.

  مالک اکثریت هولو ، دیزنی در گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود در ماه نوامبر نشان داد که Hulu + Live TV دارای 4.1 است. از 3 اکتبر 2020 ، میلیون مشترک. طبق Deadline ، همین کافی است تا Hulu + Live TV را به عنوان رهبر در تلویزیون زنده تحویل داده شده توسط اینترنت تبدیل کنید.

خبرهای دیگر از صنعتی