خبر

 • تک بورد - تنظیم کنندگان خدمات کالیفرنیا حکم می کنند که T-Mobile آنها را در جریان شهادت بر ادغام Sprint گمراه کرد

  تنظیم کنندگان خدمات کالیفرنیا حکم می کنند که T-Mobile آنها را در جریان شهادت بر ادغام Sprint گمراه کرد
  1 روز و 5 ساعت قبل

  روز جمعه ، تنظیم کننده های خدمات کالیفرنیا تصمیم گرفتند که T-Mobile در هنگام شهادت در مورد ادغام Sprint گمراه شود. ادعاهای مشکوک در مورد برنامه های T-Mobile برای برچیدن شبکه قدیمی CDMA Sprint بود. این حکم به T-Mobile اجازه می دهد قبل از صدور هرگونه مجازات علیه این شرکت اظهارات خود را توضیح دهد.

  T-Mobile گفت که شبکه دسترسی چندگانه تقسیم کد (CDMA) را حفظ می کند در حالی که مشتریان Boost Mobile را به خدمات LTE یا 5G Dish Network منتقل می کند. این شرکت ادعا کرد که مهاجرت بر توسعه 5G آن تاثیری نخواهد داشت. همه اینها قرار بود در طول سه سال اتفاق بیفتد. با این حال ، T-Mobile سپس تصمیم گرفت که شبکه را در 20 ژوئن 2022 از رده خارج کند و Dish Network در مورد خاموش شدن زودرس برنامه ریزی شده از کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا (CPUC) درخواست کرد.

  کمیسیون پرونده را بررسی کرد و با Dish گفت که T-Mobile تنظیم کننده ها را از طریق "اظهارات نادرست ، گمراه کننده یا حذف شده " گمراه کرد. "مستقیماً به شهادت مدیر فنی Neville Ray اشاره کرد ، وی اظهار نکرد که طیف PCS که CDMA روی آن کار می کند ، برای ایجاد شبکه 5G این شرکت مورد نیاز است. دیش سپس آن را به CPUC برد. طی شهادت بر ادغام Sprint ">

  " چندین بار در شهادت خود آقای ری انواع طیفی را که برای سرویس 5G مورد نیاز است ذکر کرد ، اما طیف PCS - و به طور خاص طیف PCS از طریق ادغام با Sprint-در این لیست وجود نداشت. علاوه بر این ، در پاسخ به س questionsالات مربوط به پتانسیل DISH Divestiture برای تأثیرگذاری بر توسعه 5G ، T-Mobile هرگز نشان نداد که استفاده از طیف PCS برای سرویس CDMA می تواند بر T-Mobile تأثیر بگذارد " توسعه 5G. همچنین T-Mobile هرگز فاش نکرد که از طیف PCS برای ارائه خدمات CDMA به مشتریان Boost استفاده شده است. " با فروش آن به Dish ، موبایل را تقویت کنید شبکه Dish قرار بود سه سال در شبکه CDMA کار کند در حالی که روی زیرساخت های آن کار می کرد. مقررات نظارتی این را راهی عادلانه برای پر کردن خلاء باقی مانده از Sprint به عنوان یکی از چهار حامل اصلی می دانستند.

  به نظر می رسد T-Mobile می خواهد یا از این معامله صرف نظر کند یا در ابتدا توسط تنظیم کننده ها مورد س omال قرار گیرد. به این شرکت اکنون این شانس را دارد که توضیح دهد چرا به کمیسیون یک کار را گفته و سپس کار دیگری را انجام داده است. جلسه مجازی 20 سپتامبر تعیین شده است. T-Mobile برای هر تخلفی با مجازات و جریمه تا 100000 دلار مواجه است.

خبرهای دیگر از صنعتی