خبر

 • تک بورد - تلویزیون های 2022 سامسونگ دارای هاب بازی هستند که از Stadia و GeForce Now و همچنین کنسول ها پشتیبانی می کند.

  تلویزیون های 2022 سامسونگ دارای هاب بازی هستند که از Stadia و GeForce Now و همچنین کنسول ها پشتیبانی می کند.


  22 روز و 20 ساعت قبل

  TL;DR: زمان زیادی بود که سازندگان تلویزیون شروع به پشتیبانی از بازی های ابری برای آخرین مدل های خود کنند. ما قبلاً مجموعه‌های زیادی را با سطوح مختلف پشتیبانی از پخش جریانی بازی دیده‌ایم. سامسونگ فاش کرد که مدل‌های منتخب سری 2022 آن دسترسی آسان به چند سرویس پخش مختلف، پشتیبانی از کنترل‌کننده عبور و یک مرکز مرکزی CEC دارند.

  روز دوشنبه، سامسونگ در CES 2022 نگاهی اجمالی به برخی از فناوری‌های تلویزیونی آینده خود داشت. علاوه بر سه مانیتور هوشمند جدید و یک کنترل Eco Remote با قابلیت برداشت RF، تعدادی تلویزیون 2022 "انتخابی" از Google Stadia، Nvidia GeForce Now و برنامه های پخش بازی Utomik پشتیبانی خواهند کرد.

  پشتیبانی بخشی از یک ویژگی به نام "Samsung Gaming Hub" است و ورود به حساب‌های بازی ابری و بازی کردن آن را آسان می‌کند. این شرکت برای اولین بار در سخنرانی اکتبر SDC21 به هاب اشاره کرد. این هاب دارای دسترسی سریع به هر سیستم بازی متصل به تلویزیون است. با استفاده از HDMI-CEC (کنترل لوازم الکترونیکی مصرفی)، می‌توانید دستگاه خود را روشن کنید و به طور خودکار مستقیماً از هاب به ورودی صحیح سوئیچ کنید.

  مدتی است که مجموعه‌های مدرن دارای HDMI-CEC هستند. در حال حاضر، اما به نظر می رسد سامسونگ در حال ساده سازی این تجربه است. طبق گزارش‌ها، این میان‌افزار دارای ورودی‌های کنترل‌کننده عبوری برای گیم‌پدهای پلی‌استیشن و ایکس‌باکس است، به این معنی که بازیکنان می‌توانند با استفاده از یک کنترلر روی هر کنسول پشتیبانی‌شده یا پلتفرم بازی ابری بازی کنند.

  https://techbord.com <b>تلویزیون</b> های <b>2022</b> <b>سامسونگ</b> <b>دارای</b> هاب <b>بازی</b> <b>هستند</b> که از <b>Stadia</b> و GeForce Now و <b>همچنین</b> <b>کنسول</b> ها <b>پشتیبانی</b> می کند

  Samsung نمی تواند تأیید کند که مجموعه‌ها از پخش جریانی ابری 4K پشتیبانی می‌کردند، فقط می‌گفتند که با شرکت‌های دیگر همکاری می‌کند تا بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد.

  "ما در حال کار با شرکای خود هستیم تا بهترین سطوح خدمات خود را به پلتفرم خود ارائه دهیم، مایک لوسرو، مدیر محصولات گیمینگ سامسونگ به The Verge گفت. "با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی جزئیات را اعلام خواهیم کرد." Lucero همچنین اشاره کرد که هاب ممکن است به مدل‌های قدیمی‌تر هم برسد، اما سامسونگ در حال حاضر روی تلویزیون‌های 2022 خود تمرکز کرده است.


  تگ ها:

  تلویزیون , 2022 , سامسونگ , دارای , بازی , هستند , stadia , gece , همچنین , کنسول , پشتیبانی , کند.


  v 16
خبرهای دیگر از صنعتی