خبر

 • تک بورد - تلفن زن کره ای به دلیل شماره تلفن اشتباه در سری بازی Netflix

  تلفن زن کره ای به دلیل شماره تلفن اشتباه در سری بازی Netflix "Squid Game" بدون وقفه زنگ می زند
  15 روز و 9 ساعت قبل

  تا جایی که به خاطر دارم استاندارد هالیوود برای درج شماره تلفن در فیلم یا نمایش تلویزیونی این بود که به آن پیشوند جعلی \\ "555 \\" داده شود. این صنعت به طور قابل ملاحظه ای می خواهد از دارندگان شماره بی گناه از دریافت تماس های ناخواسته جلوگیری کند. در موارد نادری که یک شماره معتبر از بین می رود ، عواقب آن برای مالک می تواند بیش از حد ناامید کننده باشد.

  در کره جنوبی ، استفاده از شماره های جعلی در فیلم یا نمایش کمی متفاوت است. به جای استفاده از 555 ، این کشور دارای فهرست راهنمای شماره تلفن های بلا استفاده است. نمایشی که در حال حاضر در Netflix با نام Squid Game رواج دارد ، با استفاده از یکی از این شماره تلفن های جعلی نادیده گرفته شده است. اکنون یک زن در کره جنوبی نمی تواند تلفن خود را شارژ نگه دارد زیرا روزانه هزاران تماس و پیامک از بینندگان نسخه اصلی Netflix دریافت می کند.

  "پس از پخش بازی Squid ، من تماس هایی دریافت می کنم و این زن به طور بی وقفه ، 24/7 ، به حدی که ادامه زندگی روزمره برایم سخت است. "این زن ناشناس به روزنامه کره ای Money Today گفت. شماره تلفن بیش از 10 سال است و نمی تواند آن را تغییر دهد زیرا از آن برای ارتباط با مشتریان در محل کار استفاده می کند. از زمان پخش برنامه در 17 سپتامبر ، وی بیش از 4000 تماس گیرنده "حذف " (مسدود شده) کرده است. شب به دلیل کنجکاوی آنها ، باتری تلفن من خالی می شود و خاموش می شود ، "زن گفت.

   https://techbord.com تلفن زن کره جنوبی به طور مداوم به دلیل شماره تلفن اشتباه در سری Netflix \ 'Squid Game \' کارت های دعوت بازی Squid Game که شامل شماره تلفن است ، زنگ می زند حداقل یک وب سایت بریتانیایی.

  این فیاکس شروع شد زیرا تهیه کنندگان برنامه فکر می کردند که اگر سه رقم اول را کنار بگذارند ، تماس برقرار نمی شود. با این حال ، همانطور که همه می دانیم ، سه شماره اول فقط کد منطقه است و با شماره گیری بدون آنها یک تماس تحت کد منطقه ای برقرار می شود.

  وبلاگ سرگرمی کره ای Koreaboo اشاره می کند که شماره تلفن شخصی فاش می شود طبق قوانین حریم خصوصی این کشور غیرقانونی است. Netflix به سرعت در حال ویرایش شماره از هر صحنه ای است که در نمایش ظاهر می شود. با این حال ، به نظر می رسد که شرایطی وجود دارد که آسیب از قبل وارد شده است. سخنگو گفت غول پخش کننده نیز مودبانه از بینندگان خواست تماس با این شماره را متوقف کنند.

  با این حال ، این فقط یک نفر نیست که از نشت شماره تلفن آسیب دیده است. کره تایمز گزارش می دهد که یک فرد دیگر با شماره ای که تنها یک عدد از شماره نشان داده شده در این مجموعه دارد ، تماس های ناخواسته ای دریافت می کند.

  "استرس ناشی از تماس های مزاحم بی وقفه مرا دیوانه می کند ، "شخص ناشناس گفت.

  رویترز از نتفلیکس پرسید که آیا به صاحب شماره تلفن غرامت می دهد یا خیر ، اما وی از اظهارنظر خودداری کرد. همچنین اشاره کرد که این زن اظهار داشت که به او یک میلیون وون (839 دلار) غرامت پیشنهاد شده است اما آن را نپذیرفت و بعداً تا 5 میلیون وون (4196 دلار) پیشنهاد شد. با این حال ، رویترز اشاره نکرده است که آیا Netflix کره یا نهاد دیگری جبران خسارت کرده است.

خبرهای دیگر از صنعتی