خبر

 • تک بورد - تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده و ارزش را به ارتفاعات جدید می رساند

  تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده و ارزش را به ارتفاعات جدید می رساند
  5 روز قبل

  چرا مهم است: سرمایه گذاری برجسته تسلا در بیت کوین و پشتیبانی برنامه ریزی شده از ارز رمزنگاری شده برای خرید محصولات در آینده ، هم اکنون به فشار ارز رمزپایه محبوب به رکورد همیشگی کمک کرده است و حتی به ناهار هم نمی رسد. زمان.

  تسلا روز دوشنبه در پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان داد که 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

  خرید ، که تحت سیاست تجدید نظر شده شرکت در زمینه سرمایه گذاری ماه گذشته آغاز شده ، فراهم می کند این شرکت با "انعطاف پذیری بیشتر برای ایجاد تنوع بیشتر و به حداکثر رساندن بازده وجه نقد ما که برای حفظ نقدینگی عملیاتی کافی مورد نیاز نیست."

  تسلا علاوه بر این گفت که دارایی های بیت کوین خود را بسیار نقدینگی می داند و ممکن است خریداری کند و دارایی های دیجیتالی را "گاه به گاه یا بلند مدت" در اختیار داشته باشید.

  علاوه بر این ، تسلا گفت که انتظار دارد در آینده نزدیک پذیرش بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت برای محصولاتش آغاز کند. این شرکت هنوز تصمیم نگرفته است كه آیا این وجوه را پس از دریافت تصفیه خواهد كرد.

  تسلا در پرونده گفت كه از 31 دسامبر سال 2020 ، 19.38 میلیارد دلار پول نقد و معادل نقدی داشته است ، یعنی 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری بیت کوین حدود 7.7 درصد از کل سرمایه سرمایه شرکت را تشکیل می دهد.

  ماسک در اوایل ماه جاری در برنامه چت کلابهاوس گفت که او یکی از طرفداران بیت کوین است و در آستانه "پذیرش گسترده توسط مالی معمولی است" مردم. "

   https://techbord.com تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری می کند ، ارزش را به ارتفاعات جدید می رساند

  قیمت هر بیت کوین از روز 39،000 دلار شروع شد و پس از انتشار پرونده SEC ، در شمال 44000 $ افزایش یافت ، این چند هزار دلار بالاتر از بالاترین قیمت قبلی خود بود که تقریبا 42،000 $ بود.

  اعتبار مستر جان اسمیت ویلیامز

خبرهای دیگر از صنعتی