techbord.com تسلا شروع به سفارش 140،000 دلاری مدل S 'Plaid' می کند که اواخر سال آینده به دست مشتریان می رسد

در رویداد اخیر تسلا در روز باتری ، مدیر عامل شرکت الون ماسک چندین اعلامیه مهم در مورد فن آوری های آینده باتری و تکنیک های تولید برای خودروهای الکترونیکی خود ارائه داد. وی همچنین مشخصات جدیدی از مدل S '' Plaid '' را ارائه داد ، پیشرانه جدید سه موتوره برای سالن 4 در Tesla که از چند ماه گذشته در حال آزمایش است و اکنون برای سفارش در دسترس است. در حالی که این نوع قیمت و برنامه تحویل به جیب های بسیار عم

رویداد شبیه به سینما در تسلا باتری روز باعث شد سهامداران این شرکت هر زمان که ایلان ماسک یک خبر شگفت انگیز یا غیر از این هیجان انگیز اعلام کرد ، بوق می زنند. مدیر عامل شرکت چندین پیشرفت فناوری را برای شرکت مورد بررسی قرار داد ، از جمله توسعه سلول های باتری جدول داخلی که قدرت و دامنه بیشتری را ایجاد می کنند ، راه اندازی یک کارخانه جدید کاتد برای کاهش هزینه های زنجیره تامین و همچنین اقدامات برای از بین بردن استفاده از کبالت در باتری های خود.

ماسک همچنین برای مالکان و طرفداران مدل S جزئیات سیستم انتقال قدرت جدید "Plaid" را که سال گذشته پیست مسابقه Laguna Seca را لرزاند به اشتراک گذاشت و در 1: 36.555 از آن استفاده کرد. تسلا از آن زمان نمونه اولیه خود را اصلاح می کند که اکنون شش ثانیه سریعتر و فقط با زمان 1: 30.3 انجام می شود.

https://techbord.com تسلا شروع به گرفتن سفارش 140،000 دلاری مدل S

نوع مدل S " شطرنجی "در اینجا نشسته است بالای نسخه "مضحک " و حتی از نظر عملکرد و دامنه ، برخی از اعداد حتی دیوانه کننده تر را ارسال می کند. ظاهراً در کمتر از 2 ثانیه 0-60 مایل در ساعت انجام می شود ، حداکثر سرعت آن 200 مایل در ساعت است و در حالی که در آن قرار دارد ، یک چهارم مایل دوم زیر 9 را انجام می دهد. با یک پای سبک ، با یک بار شارژ حداکثر 520 مایل کار می کنید ، تقریباً 120 مایل نسبت به مدل دوربرد فعلی افزایش می یابد.

همانطور که انتظار می رفت ، جدید 1100 اسب بخار / 820 کیلووات پیشرانه سه موتوره ، در کنار سایر شاسی و بهبود باتری ، ارزان نیست. نسخه "شطرنجی " که در حال حاضر برای سفارش در وب سایت تسلا در دسترس است ، تقریباً دو برابر 140000 دلار در مقابل 75،000 دلار برای نسخه دوربرد موتور دوگانه ، بدون احتساب مشوق ها / پس اندازهای بالقوه ، هزینه دارد. با این حال ، مشتریان باید تا اواخر سال 2021 منتظر بمانند تا سالن خانوادگی خود را با ضرب و شتم هایپرکار دریافت کنند.

با برنامه ریزی برای کاهش هزینه های زنجیره تأمین از طریق باتری های داخلی و بهبود تکنیک های تولید ، ماسک پیش بینی کرد که باتری های آینده تسلا به طور کامل قابل بازیافت است و نیازی به استخراج لیتیوم ندارد. این امر همچنین باعث می شود تا یک ماشین جمع و جور ارزان قیمت 25000 دلاری ارزان قیمت که ماسک می گوید در صورت ورود به سیستم در حدود سه سال قادر به رانندگی کاملاً مستقل باشد.

اگرچه چالش های تولیدی تسلا خیلی زیاد نیست ، اما ماسک قصد دارد تا در نهایت سالانه 20 میلیون تسلا تولید کند تا هدف "تبدیل شدن به بهترین تولید در هر شرکت روی زمین" باشد.

تسلا شروع به سفارش 140،000 دلاری مدل S 'Plaid' می کند که اواخر سال آینده به دست مشتریان می رسد
industry/تسلا-شروع-به-سفارش-140-000-دلاری-مدل-s-plaid-می-کند-که.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com رگولاتور انگلستان برای بررسی عملکرد فروشگاه App اپل در مورد رفتار ضد رقابتی ادعا می شود
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.