techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است

Facepalm: ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، در رسانه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار می گیرد - بیشتر آن مثبت است ، اما بخش قابل توجهی از آن بسیار مهم است. تسلا برای جلوگیری از موج شکایاتی که ماسک در هر روز دریافت می کند ، کارمندان متعهدی را استخدام خواهد کرد که (از جمله سایر وظایف) "تشدید رسانه های اجتماعی که مدیرعامل هستند را برطرف می کنند" و با "تفکر انتقادی" به آنها پاسخ می دهند. "

برای یک شرکت استخدام کارگران به طور خاص برای چنین هدفی کاملاً غیرمعمول است ، اما دوباره ، تسلا یک شرکت غیرمعمول با یک مدیرعامل عجیب و غریب است. شاید این نوع محیط ها طرحی متفاوت برای خدمات به مشتری را می طلبد (البته تسلا البته هنوز بخش پشتیبانی کامل خود را دارد).

این خبر به لطف لیست شغلی منتشر شده در تسلا ارائه می شود وب سایت رسمی. موقعیت از راه دور است اما تمام وقت است و افرادی که برای آن تأیید شده اند رسماً به عنوان "متخصصان پشتیبانی مشتری انرژی" شناخته می شوند. "

https://techbord.com تسلا برای پشتیبانی از توییتهای عصبانی که به ایلون ماسک هدایت می شوند ، کارگران پشتیبانی اختصاصی استخدام می کند

این شغل دارای مزایای کامل است ، و الزامات به طرز شگفت آوری کم است - جدا از مدارک معمول "روحیه بازیکن تیم" که هر شرکتی درخواست می کند ، شما فقط یک سال مرکز تماس (یا "معادل آن") را برای مطابقت با استانداردهای تسلا نیاز دارید.

< p> لیست شغلی روشن می کند که "حرفه ای بودن" برای هر متقاضی کلیدی است ، که به همان اندازه برای کارمند به عنوان تسلا است. ماسک بدخواهان زیادی دارد ، و احتمالاً یک اراده آهنین طول خواهد کشید تا در برابر موج اجتناب ناپذیر ويتيرول که در موقعيتي از اين قبيل مواجه هستيد ، مقاومت کند.

اعتبار تصویر: واسیلیس آسوستاس

تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
industry/تسلا-در-حال-استخدام-نیروهای-پشتیبانی-اختصاصی-برای-رسیدگی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری
techbord.com بررسی انویدیا GeForce RTX 3060: آیا باید یکی بخرید؟ میتوانی؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.