خبر

 • تک بورد - تسلا اواخر امسال سوپرشارژرهای خود را به روی سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد

  تسلا اواخر امسال سوپرشارژرهای خود را به روی سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد
  12 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تسلا در اواخر امسال شبکه ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی Supercharger خود را به سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد. ایلون ماسک مدیر عامل تسلا اخیراً در توییتر ، در پاسخ به پیامی درباره انتقاد از تسلا برای ایجاد اتصال اختصاصی خود ، این خبر را تأیید کرد.

  در پاسخ به آن ، ماسك گفت كه آنها اتصال خود را ایجاد كردند زیرا هنگام شروع كار هیچ استاندارد استانداردی وجود نداشت و تسلا تنها كسی بود كه در آن زمان اتومبیل های برقی دوربرد تولید می كرد.

  دقیقاً مشخص نیست تسلا چگونه از اتصال اتصال اختصاصی خود در آمریکای شمالی استفاده می کند (شاید نوعی آداپتور باشد) اما در مناطق دیگر ، این شرکت از اتصالات استاندارد استفاده می کند. در یک نظر جداگانه ، ماسک گفت که سوپرشارژرهای تسلا به مرور زمان در سایر دستگاه های الکترونیکی در همه کشورها در دسترس خواهند بود.

  https: / /techbord.com تسلا اواخر امسال سوپرشارژرهای خود را به سایر خودروهای برقی باز خواهد کرد

  این خودروساز برقی از ایستگاه های Supercharger خود در سال 2012 رونمایی کرد. در آن زمان ، با 30 دقیقه شارژ ، کاربران را وادار می کند 180 مایل برد. امروز ، با یک بارگیری مجدد 15 دقیقه ای می توانید آب کافی را تا 200 مایل تأمین کنید.

  تسلا همچنین شبکه Supercharger خود را در طول سالهای قابل توجهی رشد داده است. طبق وب سایت این شرکت ، اکنون بیش از 25000 سوپرشارژر در سطح جهان وجود دارد. به عنوان مثال ، در ایالات متحده اکنون می توان از ساحل به ساحل دیگر به راحتی سفر کرد. در مناطق پرجمعیت ، سوپرشارژرها حتی از تعداد بیشتری برخوردار هستند.

خبرهای دیگر از صنعتی