خبر

 • تک بورد - تراشه ساز TSMC: کمبود قطعات می تواند تا سال 2022 ادامه یابد

  تراشه ساز TSMC: کمبود قطعات می تواند تا سال 2022 ادامه یابد
  8 روز و 10 ساعت قبل

  برای مقابله با کمبود ، بزرگترین سازنده قرارداد جهانی در حال افزایش سرمایه گذاری ها برای گسترش ظرفیت و ایجاد نسخه های برتر در سال جاری است. TSMC پیش از این 8.8 میلیارد دلار در سه ماهه اول هزینه کرده است و اکنون انتظار می رود حدود 30 میلیارد دلار در بازه زمانی 2021 سرمایه گذاری کند. با این وجود ، برای افزایش تولید ، ساخت امکانات به زمان نیاز دارد ، بنابراین ، ما می مانیم بنشینیم و منتظر بمانیم.

  شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC) به این زودی ها به کمبود تراشه جهانی ادامه نمی دهد.

  طی یک کنفرانس اخیر ، مدیر عامل شرکت C.C. وی به تحلیلگران گفت که آنها همچنان سطح بالایی از تقاضا را مشاهده می کنند. "در سال 2023 ، امیدوارم که بتوانیم ظرفیت بیشتری برای حمایت از مشتریان خود ارائه دهیم. در آن زمان ، ما شاهد خواهیم بود که تنگنای زنجیره تامین کمی آزاد می شود. "

  احساسات وی کم و بیش انعکاس آنچه را که از اواخر اواخر از دیگر بازیگران مهم صنعت شنیده ایم ، می دهد .

  https://techbord.com Chipmaker TSMC: کمبود م componentلفه ها می توانند تا سال 2022 ادامه داشته باشند

  Nvidia CFO Colette Kress در اوایل هفته جاری اظهار داشت که تقاضای کلی همچنان بسیار زیاد باقی مانده و از حد عرضه بیشتر می شود در حالی که موجودی کانال کاملاً کم است. كرس افزود: "ما انتظار داریم كه تقاضا در بیشتر سال جاری بیش از حد عرضه باشد." گلسینگر گفت: "ما معتقدیم كه ما توانایی كمك كردن را داریم" ، اما افزود كه "من فکر می كنم این چند سال است تا شما كاملاً قادر به حل آن باشید. فقط دو سال طول می کشد تا ظرفیت سازی شود. "

  استاد ارشد مستر Zapp2Photo

خبرهای دیگر از صنعتی