خبر

 • تک بورد - تبلیغ HBO Max نرخ ماهانه را برای شش ماه آینده به نصف کاهش می دهد

  تبلیغ HBO Max نرخ ماهانه را برای شش ماه آینده به نصف کاهش می دهد
  8 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ HBO دیگر از طریق Amazon Prime Video Channels در دسترس نیست و WarnerMedia امیدوار است با ارائه نرخ تبلیغاتی جذاب ، از دست دادن مشترکین را به حداقل برساند. از حالا تا 26 سپتامبر ، کسانی که از طریق آمازون به برنامه های HBO دسترسی پیدا کرده اند ، و همچنین همه مشترکان جدید و بازگشت HBO Max ، می توانند HBO Max را تا شش ماه آینده با نصف قیمت دریافت کنند. با تخفیف ، مشترکان فقط 7.49 دلار

  HBO Max یک سرویس پخش ویدئویی بدون آگهی درخواستی است که دسترسی به نسخه های اصلی HBO و Max و همچنین محتوای مارک هایی مانند Warner Bros.، DC، Adult Swim ، Cartoon Network و Turner را فراهم می کند. فیلم های کلاسیک. و تا پایان سال 2021 ، مشترکین می توانند از همان روزهایی که در سینماها ظاهر می شوند ، فیلم های منتخب تئاتر را بررسی کنند. Cry Macho کلینت ایستوود امروز در سرویس قرار دارد و The Matrix Resurrections در ماه دسامبر در دسترس خواهد بود.

  https://techbord .com تبلیغات HBO Max نرخ ماهانه را برای شش ماه آینده به نصف کاهش می دهد

  HBO در اوایل این هفته از کانالهای ویدئویی Prime Prime آمازون خارج شد. به گزارش هالیوود ریپورتر ، انتظار می رفت که شبکه HBO حدود پنج میلیون مشترک خود را از دست بدهد. HBO مایل بود برخی از مشترکان خود را در کوتاه مدت از دست بدهد تا واسطه - آمازون - را قطع کند و با مشترکان خود رابطه مستقیم داشته باشد.

  افراد علاقمند می توانند برای تبلیغ در وب سایت HBO ثبت نام کنند ، یا از طریق یکی از شرکای مختلف ارائه دهنده از جمله اپل ، گوگل ، سونی ، مایکروسافت ، ال جی ، گوگل ، Roku یا Vizio ، و غیره. پس از شش ماه تبلیغات ، HBO Max به نرخ عادی خود یعنی 14.99 دلار در ماه باز می گردد.

خبرهای دیگر از صنعتی