خبر

 • تک بورد - تئاترهای AMC در سال 2020 4.6 میلیارد دلار ضرر کردند ، اما مدیرعامل آن نگران نیست

  تئاترهای AMC در سال 2020 4.6 میلیارد دلار ضرر کردند ، اما مدیرعامل آن نگران نیست
  30 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ این همه گیر بسیاری از صنایع ، از بخش هواپیمایی و مهمان نوازی تا خطوط مسافرتی ، را از بین برده است ، اگرچه تعداد کمی از آنها اثرات آن را مانند زنجیره های سینما احساس کرده اند. به عنوان مثال ، تئاترهای AMC در سال 2020 ، 4.59 میلیارد دلار ضرر کردند و درآمد سه ماهه چهارم آن تقریباً 90٪ کاهش داشت ، اما مدیرعامل این شرکت اطمینان دارد که اوضاع بهتر می شود.

  AMC در گزارش درآمد سالانه خود که روز چهارشنبه منتشر شد ، نشان داد که سال گذشته 4.59 میلیارد دلار ضرر کرده است ، این در مقایسه با ضرر خالص 149 میلیون دلاری است که در سال 2019 ثبت کرده است. درآمد سالانه به 1.24 میلیارد دلار کاهش داشت ، 77٪ کاهش در مقایسه با سال قبل.

  نتایج سه ماهه چهارم تصویری وحشتناک تر ایجاد کرد. درآمد سالیانه 88 درصد کاهش داشت و به 162.5 میلیون دلار رسید. این تخمین زده می شود 142.4 میلیون دلار تخمین بزند ، اما AMC هنوز 946 میلیون دلار ضرر کرده و 13.5 میلیون دلار را در Q4 2019 از دست داده است.

  این ممکن است به نظر برسد که نوشته های AMC روی دیوار است ، اما مدیر عامل آدام آرون نگران نیست وی به ادامه پخش واکسن ، سالن های نمایش در نیویورک و لس آنجلس در شرف بازگشایی و برنامه آینده فیلم های پرفروش مانند بیوه سیاه به عنوان چراغ هایی در انتهای تونل اشاره می کند.

  "با توجه به این حقایق با هم ، دلیل می شود که در مورد توانایی AMC برای رسیدن به آن طرف همه گیری خوش بین باشیم. "آرون گفت. "تمرکز ما دیگر بر زنده ماندن نیست ، اما اکنون به جای آن است که جهش در فیلم و بهبود AMC را کنترل کنیم."

  دلیل دیگر خواب آرون در شب ، پول AMC بوده است قادر به جمع آوری در طی همه گیری است - اکنون بیش از 1 میلیارد دلار پول نقد در دست دارد. قیمت سهام آن نیز هنگامی افزایش یافت که معامله گران روزانه متعلق به یک گروه Reddit سهام شرکتهایی را که انتظار می رفت با شکست روبرو شوند خریداری کردند - مانند مورد GameStop. سهام AMC امسال تاکنون 365 درصد رشد کرده است.

خبرهای دیگر از صنعتی