خبر

 • تک بورد - تأخیرهای حمل و نقل و مشکلات زنجیره تامین بر خرید تعطیلات امسال تأثیر می گذارد

  تأخیرهای حمل و نقل و مشکلات زنجیره تامین بر خرید تعطیلات امسال تأثیر می گذارد
  23 روز و 7 ساعت قبل

  از زمان معرفی Covid-19 در سال گذشته ، تولیدکنندگان ، خرده فروشان و مصرف کنندگان همه دچار کمبود تراشه شده اند. این کمبودها در حال حاضر با کمبود محصولات اعم از پلاستیک تا ظروف حمل و نقل مورد استفاده برای جابجایی کالا در سراسر جهان تشدید می شود. در نتیجه ، مشتریانی که برای اطمینان از دسترسی به خرید آنلاین تکیه می کنند ، ممکن است مزیت خود را از دست بدهند.

  بسیاری از مصرف کنندگان برای اطمینان از در دسترس بودن و تحویل به موقع محصولات در تعطیلات و سایر مناسبت های خاص به وب تکیه کرده اند. متأسفانه برای این مصرف کنندگان ، تجربه خرید آنلاین امسال ممکن است راحتی ، مزایا و پس اندازهایی را که معمولاً به آن عادت دارند ، فراهم نکند.

  از سال 2020 ، کمبود نیمه هادی های جهان به شدت کاهش یافته است. توانایی تولید و خرید مداوم کالاها از سخت افزار کامپیوتر گرفته تا خودرو را تحت تأثیر قرار داد. تا سال 2020 از بین نرود ، 2021 چندین عامل اضافی را وارد کرده است که زنجیره تأمین جهانی در حال مبارزه را تحت فشار قرار داده است. این دیگر فقط یک کمبود نیمه هادی نیست. مصرف کنندگان در حال حاضر با انواع بیماری همه گیر همراه با کمبود کارگران ماهر ، پلاستیک ، ظروف برای حمل کالاهای تولیدی و حتی بنادر مورد نیاز برای عرضه این کالاها به بازار مبارزه می کنند.

  در این مرحله ، کمبودهای مربوط به بیماری همه گیر و در دسترس بودن کارگران برای بسیاری تعجب آور نیست. با این حال ، عوامل دیگر همچنان به هم پیوسته و وضعیت دردناکی را پیچیده می کنند. به عنوان مثال ، ظروف حمل و نقل فولادی خود به یک کالا تبدیل شده اند. اما در دسترس بودن آنها ، نه کمیت ، باعث ایجاد مشکل می شود. در اوایل بیماری همه گیر ، مسیرهای تجاری لغو شده منجر به گیر افتادن و در دسترس نبودن ظروف شد. امروزه تقاضای مداوم برای پر کردن موجودی در سطوح قبل از همه گیری باعث افزایش استفاده از ظروف شده است.

  https:/ /techbord.com تأخیر در حمل و نقل و مشکلات زنجیره تامین که بر خرید تعطیلات امسال تأثیر می گذارد

  در حالی که این استفاده خوب به نظر می رسد ، افزایش ظروف به دلیل ظروف قبلی تنگ شده است همچنین اختلالات جاری در حمل و نقل 2021 که اغلب صدها تا هزاران کانتینر را در دریا رها می کند. برخی از کشتی هایی که بدون مانع به مقصد می رسند ، به دلیل پشتیبان گیری دریا و بنادر داخلی که قبلاً با ظرفیت کار می کردند ، جایی برای بارگیری بار خود ندارند. نتیجه؟ کالاها و مواد هیچ راهی برای انتقال از نقطه A به نقطه B ندارند و زنجیره تأمین جهانی را که از قبل دچار مشکل شده است ، بیشتر تحت فشار قرار می دهد. مواد اولیه مورد نیاز برای برخی از تولیدات پلاستیک ، مانند پلی اتیلن (PE) ، پلی پروپیلن (PP) و مونو اتیلن (MEG) ، از سال 2020 کمبود داشته اند. که بر بزرگترین مجتمع پتروشیمی جهان واقع در تگزاس تأثیر منفی گذاشت. این مواد شیمیایی برای تولید هر چیزی از لوازم الکترونیکی مصرفی گرفته تا بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند و تأثیر عدم دسترسی آنها هنوز هم در صنایع مختلف به چشم می خورد. از آنها خواسته می شود که از قبل برنامه ریزی کنند ، زود سفارش دهند و با جایگزین های تولید داخل برای کالاهای مورد نظر اما در دسترس خود آماده شوند.

خبرهای دیگر از صنعتی