خبر

 • تک بورد - بیگ تک در سال 2021 از درآمد پرفروش برخوردار شده است

  بیگ تک در سال 2021 از درآمد پرفروش برخوردار شده است
  12 روز و 23 ساعت قبل

  اگر متوجه نشده اید ، Big Tech یک سال هیولا را سپری می کند. پنج شرکت برتر فناوری مستقر در ایالات متحده - اپل ، آلفابت ، آمازون ، فیس بوک و مایکروسافت - تقریباً 1.2 تریلیون دلار درآمد ترکیبی تاکنون در سال 2021 گزارش کرده اند.

  بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، این بیش از 25 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است که همه گیر می شود و معادل تقریباً پنج درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است.

  آمازون در تازه ترین گزارش درآمد خود گفته است که طی 3 ماه منتهی به 31 مارس 108.5 میلیارد دلار فروش داشته است. اپل با ثبت رکورد 89.6 میلیارد دلار درآمد و فیس بوک 26.2 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. مایکروسافت به تازگی بیشترین افزایش سه ماهه خود را از سال 2018 ثبت کرده است.

  https://techbord.com Big Tech از درآمد پرفروش در 2021

  همانطور که تایمز به درستی تأکید می کند ، ابرقدرتهای فناوری آمریکا علی رغم همه گیر شدن بیماری لزوماً بانک بزرگی نمی سازند ، اما به دلیل آن قدرت یافته اند. وقتی سفارش های خانه نشینی آغاز شد ، میلیون ها نفر برای کار و یادگیری از راه دور به فناوری روی آوردند. و بررسی های محرک اخیر پول بیشتری را در جیب مردم قرار داده است ، که بدون شک برخی از آنها برای تأمین بودجه خریدهای جدید فن آوری استفاده شده است. آنها "ناب ، متوسط ​​و آماده برای اقتصاد ایالات متحده انتظار می رود که در سال 2021 دوباره زنده شود." هنوز مشخص نیست که چه مدت آنها می توانند این حرکت را حفظ کنند. تنها قطعیت این است که هیچ چیز قطعی نیست.

  اعتبار تصویر Koshiro K، DiMedia

خبرهای دیگر از صنعتی