techbord.com بیت کوین کمتر از یک هفته پس از برخورداری از 20 هزار دلار ، سد 40 هزار دلار را شکست

ارز رمزپایه پیشرو در جهان با توجه به محدودیت بازار روز پنجشنبه نقطه عطف دیگری را شکست زیرا ارزش یک بیت کوین برای اولین بار ارزش 40000 دلار را کاهش داد. اگر همه اینها کمی آشنا به نظر می رسد ، خوب است.

کمتر از یک هفته پیش ، بیت کوین برای اولین بار به یک نقطه عطف مهم دیگر دست یافت و برای اولین بار از هر 20،000 دلار گذشته بود. این رکورد تقریباً در سال 2017 به ثبت رسیده بود اما ارز رمزنگاری شده قبل از اینکه مقدار زیادی از ارزش آن را در سال بعد از دست بدهد ، اندکی سقوط کرد.

در حال حاضر ، ارزش بازار بیت کوین به این معنی است که تقریباً به اندازه تسلا ، هفتمین ارزش آن است. با ارزش ترین شرکت در ایالات متحده. سقف کل بازار همه ارزهای رمزنگاری شده در روز پنجشنبه بیش از 1 تریلیون دلار بود. کمتر از یک هفته پس از برخورد با 20 هزار دلار مانع ">

با هر دلار 40000 دلار ، بدون شک بسیاری از میلیونرهای تازه ضرب شده امروز و چندین نفر دیگر که به راحتی به ثروت خود اضافه می کنند وجود دارد.

مدیر اجرایی Square ، جک دورسی ، در ماه اکتبر ، 50 میلیون دلار از پول شرکت را گرفت و بیت کوین را با آن خرید (زمانی که هر یک با حدود 11000 دلار معامله می کردند). با ارزیابی امروز ، ارزش این سرمایه گذاری نزدیک به 182 میلیون دلار است.

احتمالاً مشارکت در تجمع رمزنگاری اخیر ، اقدام اخیر PayPal به بازار است. در ماه نوامبر ، شرکت خدمات مالی به کاربران در ایالات متحده اجازه خرید ، نگهداری و فروش چهار نوع ارز رمزنگاری شده محبوب از جمله بیت کوین را می دهد. از زمان انتشار این اعلامیه ، ارزش سهام PayPal 23 درصد افزایش یافته است.

اعتبار ارشد تام استپانوف

بیت کوین کمتر از یک هفته پس از برخورداری از 20 هزار دلار ، سد 40 هزار دلار را شکست
industry/بیت-کوین-کمتر-از-یک-هفته-پس-از-برخورداری-از-20-هزار-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.