خبر

 • تک بورد - بیت کوین سد روانی 50000 دلاری را می شکند

  بیت کوین سد روانی 50000 دلاری را می شکند
  27 روز و 13 ساعت قبل

  بیت کوین در قلمرو ثبت نشده است. آینده آن بیش از هر زمان دیگری به آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد. از یک سو ، تصور اینکه رمزنگاری به یک جریان اصلی تبدیل شود و به یک بستر اصلی برای تسهیل مبادله ارزش و به عنوان ذخیره قانونی ارزش تبدیل شود ، دور از ذهن نیست. در عین حال ، افراد مشکوک نگران این هستند که رمزنگاری فاقد ارزش ذاتی است و یک حباب بزرگ است که برای ترکیدن رسیده است.

  بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان براساس ارزش بازار امروز پس از معاشقه با یک نقطه عطف در اواخر هفته گذشته به بالاترین حد خود رسید.

  بیت کوین صبح روز سه شنبه به طور خلاصه از مرز 50،000 دلار عبور کرد. طبق داده های CoinDesk ، ارزش بیت کوین در حدود ساعت 6:30 صبح مرکزی قبل از اینکه کمی عقب برود ، در 50480.77 دلار قرار گرفت. از زمان نوشتن ، یک سکه با 49.429.70 دلار معامله می شود. مانع 50،000 $ ">

  این مرحله تا حد زیادی روانشناختی است زیرا ارزش بیت کوین از چند روز قبل به مرز 50 دلار رسیده است.

  آخرین رالی بیت کوین با سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری ایجاد شد. در ارز رمزنگاری شده از تسلا ، که در تاریخ 8 فوریه در پرونده SEC منتشر شد. از آن زمان شاهد افزایش علاقه سایر شرکت های بزرگ و موسسات مالی از جمله Twitter و Mastercard بوده ایم. Uber همچنین در حال بررسی پذیرش Bitcoin برای خدمات ارائه شده است اما علاقه ای به استفاده از پول خود برای خرید دارایی ندارد.

  تصاویر با مجوز از Visual Generation ، Wit Olszewski

خبرهای دیگر از صنعتی