خبر

 • تک بورد - بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی نزدیک به 67000 دلار رسید

  بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی نزدیک به 67000 دلار رسید
  6 روز و 18 ساعت قبل

  بیت کوین بار دیگر در حال پرواز است این ارز دیجیتال بسیار ناپایدار روز چهارشنبه به بالاترین سطح خود یعنی 66،943.50 دلار رسید-تقریباً 1400 دلار بالاتر از بالاترین رکورد قبلی 64.888.99 دلار در آوریل 2021. سقف کوتاه مدت و بلند مدت بیت کوین چیست؟ در این مرحله هر کسی حدس می زند.

  آخرین اجرای بیت کوین تا حد زیادی به موفقیت اولیه اولین صندوق معاملات آتی بیت کوین ایالات متحده در اوایل این هفته اختصاص دارد. طبق گزارش CoinDesk ، بیت کوین سالانه 122 درصد بازدهی داشته است.

  همانطور که در نشریه برجسته است ، صندوق مذکور در معاملات مبادله ای در روز اول خود بیش از 1 میلیارد دلار حجم معاملات به دست آورد ، آن را به یکی از موفق ترین پرتاب های تاریخ تبدیل کرد. ممکن است ETF های مبتنی بر آینده در ایالات متحده در هفته های آینده آغاز به کار کنند ، که می تواند ارزش بیت کوین را حتی بیشتر کند.

  https://techbord.com بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی تقریبا 67،000 دلار

  سایر ارزهای رمزنگاری شده نیز مانند اکثر مواقع از موفقیت بیت کوین کمک می گیرند. به عنوان مثال ، اتریوم تا زمان نگارش این مقاله با 4048.89 دلار معامله می شود که تقریباً 300 دلار از بالاترین سطح خود فاصله دارد. Dogecoin ، رمزنگاری الهام گرفته از الگوهای میم که به عنوان یک شوخی شروع شد ، در حال تغییر قیمت در حدود 0.25 دلار است-که هنوز از بالاترین سطح خود یعنی 0.74 دلار در ماه مه 2021 بسیار کمرنگ است.

  طرفداران ارز رمزنگاری غیرمتمرکز حدس زده اند که شاید تا پایان سال به 100000 دلار برسد. در همین حال ، منتقدان سالهاست که خواهان از بین رفتن بیت کوین هستند. گفته می شود که هر یک از شیب ها ، نی است که کمر شتر را شکسته است ، اما به طرز شگفت انگیزی ، پول مجازی مقاوم به نوعی قوی تر از همیشه باز می گردد.

  در هر صورت ، سواری وحشی خواهد بود. ذرت بو داده خود را آماده کنید.

  اعتبار تصویر آلسیا کوزیک

خبرهای دیگر از صنعتی