خبر

 • تک بورد - بیت کوین به بالاترین ارزش از سال 2017 رسیده است ، 30K دلار می شکند

  بیت کوین به بالاترین ارزش از سال 2017 رسیده است ، 30K دلار می شکند
  5 روز و 16 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: تجدید حیات بیت کوین در سراسر صنعت ارزهای رمزنگاری و مالی احساس می شود. این کسی حدس می زند که ارز رمزنگاری شده به کجا می رود. این بسیار شبیه سوار روی غلتک است - شما واقعاً نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ، شما فقط برای سوار شدن آویزان می شوید.

  پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخی خود در حدود 19،700 دلار در هر سال در اواخر سال 2017 ، قیمت هر بیت کوین به شدت افت کرد قبل از اینکه در دسامبر 2018 به پایین دلار $ 3200 برسد. ارز رمزنگاری ناپایدار در تابستان و پس از سوار شدن به چند قله دوباره داغ شد. و دره ها ، از آن زمان تاکنون عمدتاً کاملاً بخارپا بوده است.

  در اواسط دسامبر ما گزارش دادیم که بیت کوین سد 20000 $ را شکسته و از ارزش بالای خود برخوردار است. کمتر از یک ماه گذشته است و از زمان نوشتن این مقاله ، بیت کوین در شمال 32000 دلار معامله می کند.

  یک مطالعه در مورد اجرای بیت کوین در سال 2017 ادعا کرد که این ممکن است نتیجه دستکاری بازار باشد.

  https://techbord.com بیت کوین به بالاترین ارزش از سال 2017 رسیده است ، مارک 30K دلار می شکند

  ارزهای رمزپایه و بیت کوین به طور خاص ، از علاقه اخیر به شرکت های سرمایه گذاری و خدمات مالی بهره مند شده اند. شرکت اطلاعات تجاری MicroStrategy در سپتامبر 175 میلیون دلار بیت کوین اضافی خریداری کرد. در ماه اکتبر ، اسکوئر اعلام کرد که 50 میلیون دلار (حدود یک درصد از کل دارایی خود) در بیت کوین سرمایه گذاری می کند و می گوید ارز رمزنگاری شده را به عنوان ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی در نظر گرفته است. در ماه نوامبر ، PayPal شروع به اجازه دادن به کاربران در ایالات متحده برای خرید ، نگهداری و فروش چهار ارز رمزنگاری شده خاص از جمله بیت کوین کرد. طبق گفته یاهو فاینانس ، شرکت های وال استریت در سال 2020 بیش از 5 میلیارد دلار برای وجوه دارایی دیجیتال هزینه کردند. بین این بیماری و همه گیری ، به سناریویی منجر شده است که کمبود بیت کوین آشکار شده و احتمالاً تورم یافته است.

  اعتبار تصویر: SPF از طریق Shutterstock ، JeremyWord

خبرهای دیگر از صنعتی