خبر

 • تک بورد - بیت کوین برای اولین بار نقطه عطف 60K دلاری را خرد می کند

  بیت کوین برای اولین بار نقطه عطف 60K دلاری را خرد می کند
  30 روز و 17 ساعت قبل

  بیت کوین در روز شنبه به بالاترین حد خود رسید و برای اولین بار در تاریخ 12 ساله خود ، مرز 60 هزار دلار را گرفت. ارز دیجیتال در 21 فوریه 58،000 دلار سقوط کرد و یک هفته بعد به پایین ترین سطح 43،500 دلار رسید. از آن زمان ، عمدتا به سمت جلو و به سمت بالا بوده است ، و فقط چند عقبگرد در راه است.

  طبق CoinDesk ، نقطه عطف در حدود ساعت 6:30 صبح مرکزی در 13 مارس زمانی رخ داد که ارزش یک بیت کوین به 60322 دلار و 60 سنت رسید. قیمت ها از آن زمان تاکنون اندکی کاهش یافته و در حال حاضر حدود 59،975 دلار در هر لحظه تنظیم شده است.

  https://techbord .com بیت کوین برای اولین بار نقطه عطف 60 هزار دلاری را خرد می کند

  برترین ارز رمزنگاری شده جهان از اواخر سال گذشته داغ شده است و حدس هر کسی در مورد وضعیت بعدی چیست.

  علاقه مitutionسسات به طرز چشمگیری در سال 2021 افزایش یافته است و شرکت هایی مانند Mastercard متعهد شده اند که از رمزنگاری پشتیبانی کنند امسال. بانک های بزرگ همچنین مانند شرکت های فن آوری مانند PayPal ، تسلا و توییتر در معرض هجوم رمزنگاری قرار دارند. شرکت های هوش تجاری مانند MicroStrategy نیز سرمایه گذاری های کلانی انجام می دهند و ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که شیدایی NFT اکنون در حال جابجایی است.

   https://techbord.com بیت کوین برای اولین بار نقطه عطف $ 60K را خرد می کند

  نکته دیگری که قابل تأمل است این است که دور سوم چک های محرک شروع به ضربه زدن به حساب های بانکی این کشور می کند آمریکایی ها از آخر هفته شروع می کنند. آیا ممکن است مقداری از این پول به رمزنگاری منتقل شود؟

خبرهای دیگر از صنعتی