خبر

 • تک بورد - بیت کوین برای اولین بار از سال 2017 به 18000 دلار رسید

  بیت کوین برای اولین بار از سال 2017 به 18000 دلار رسید
  4 روز و 6 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: تجدید حیات بیت کوین در سراسر صنعت ارزهای رمزنگاری و مالی احساس می شود. این کسی حدس می زند که ارز رمزنگاری شده به سمت بعدی کجا می رود. این بسیار شبیه سوار روی غلتک است - شما واقعاً نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد ، شما فقط برای سوار شدن در جاده آویزان هستید.

  پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخی خود در حدود 19،700 دلار در هر سال در اواخر سال 2017 ، قیمت هر بیت کوین به شدت افت کرد قبل از آنکه در دسامبر 2018 به پایین دلار 3200 دلار برسد. تابستان و پس از سوار شدن به چند قله و دره ، از آن زمان عمدتا بخار پر است. از زمان نگارش این مقاله ، بیت کوین در شمال 18000 دلار معامله می کند و به نظر می رسد با سرعت بالا تلاش جدی برای رسیدن به ارزش بالای خود را انجام می دهد.

  یک مطالعه در مورد اجرای بیت کوین در سال 2017 ادعا کرد که ممکن است داشته باشد نتیجه دستکاری بازار بوده است.

  https://techbord.com بیت کوین برای اولین بار از سال 2017 به 18000 دلار رسید

  ارزهای رمزپایه و بیت کوین به طور خاص ، از علاقه اخیر به شرکت های خدمات سرمایه گذاری و خدمات مالی بهره مند شده اند.

  شرکت هوش تجاری MicroStrategy در سپتامبر 175 میلیون دلار اضافی در بیت کوین خریداری کرد. در ماه اکتبر ، اسکوئر اعلام کرد که 50 میلیون دلار (حدود یک درصد از کل دارایی خود) در بیت کوین سرمایه گذاری می کند و می گوید که ارز رمزنگاری شده را به عنوان ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی در نظر می گیرد. همین هفته گذشته ، PayPal شروع به اجازه دادن به کاربران در ایالات متحده برای خرید ، نگهداری و فروش چهار ارز رمزپایه ویژه از جمله بیت کوین کرد.

  اعتبار تصویر: SPF ، JeremyWord

خبرهای دیگر از صنعتی